reklama

Přijďte na Dobro+Ty, pomůžete dobré věci

reklama

Prosincový termín akce „Dobro+Ty pro charitu“ bude skutečně mimořádný. Návštěvníci Nákupní Galerie Myslbek budou opět mít možnost podpořit nákupem vynikajícího pečiva dobrou věc, tentokrát se ale do úspěšného projektu, na kterém Myslbek spolupracuje s Kontem Bariéry, zapojí také FTV Prima. Ve čtvrtek 15. 12. se tak v Myslbeku můžete těšit na herce z oblíbeného seriálu Ohnivý kuře.

I v adventním čase se mohou návštěvníci Nákupní Galerie Myslbek zapojit do stále populárnější akce, zpříjemnit si nákupy či zakoupit snídani nebo svačinu a současně přispět na charitu. K dispozici jsou exkluzivní bezlepkové koláče od pekařství Domácí dobroty bez lepku a slané kvasové či sladké pečivo z pekařství Jan Mašek.

„Dobro+Ty pro charitu“ budou v pasáži Myslbek mezi Ovocným trhem a ulicí Na Příkopě probíhat 15. prosince opět celý den. Od 16. hodiny pak svou hereckou kolegyni a patronku projektu Evu Čížkovskou přijdou podpořit představitelé oblíbených postav ze seriálu FTV Prima „Ohnivý kuře“. Dobré věci tak přispějí například Libuška Švormová, Richard Tesařík, Zdeněk Vencl, Ivy Hoang a Regina Řandová.

Výtěžek z nákupu dobrot putuje vždy na pomoc konkrétní osobě se zdravotním postižením. V prosinci budeme pomáhat 12letému Jirkovi, kterého trápí nervosvalové progresívní onemocnění – spinální muskulární atrofie -, kvůli kterému je upoután na invalidní vozík. Nedávno Jirka hodně vyrostl a zeslábly mu i ruce, takže se sám na mechanickém vozíku jen stěží uveze i doma. Jeho rodiče by mu proto rádi pořídili elektrický vozík do interiéru, aby získal větší svobodu, nezávislost a samostatnost při pohybu v bytě.

V listopadovém termínu akce se podařilo vybrat krásných 11 663 Kč. „Děkujeme všem, kteří se zúčastnili některého z termínů akce Dobro+Ty pro charitu. Jen díky vám se nám každý měsíc daří vybírat krásné částky na pomoc těm, kdo to opravdu potřebují.“ říká marketingová manažerka NG Myslbek Barbora Frydrychová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama