reklama

Missky otvíraly hotelovou sezónu. Tereza Budková v bikinách a Jitka Boho s mikrofonem v ruce

reklama

Letošní sezónu zahájil na konci května chodovský TOP HOTEL Praha. Na party v japonské zahradě nechyběla ani spousta českých celebrit. Luxusní tělo předvedla Aneta Vignerová a Tereza Budková, zazpívala Česká Miss 2010 Jitka Boho. Společnost zpestřila také operní diva Andrea Kalivodová, Kateřina Kristelová, moderátorka Martina Kociánová nebo Alexander Hemala.

Slavnostní zahájení hotelové sezóny se uskutečnilo v japonské zahradě chodovského TOP HOTELu Praha a společnost byla opravdu vybraná. Kulinářské speciality si nemohla vynachválit například moderátorka Kateřina Kristelová, která bydlí nedaleko hotelu. „Mě nadchla především kuchyně. Slyšela jsem, že místní kuchař dokonce vaří pro Pražský hrad a je to opravdu poznat. Nedávno jsem tu byla i s dcerkou a moc jsme si pochutnaly na čokoládových lanýžích. Bydlíme jen asi sedm minut odtud, takže restauraci a cukrárnu navštívíme určitě ještě víckrát,“ řekla Katka, která je stále single. S dcerou neplánuje letos ani žádnou dovolenou u moře. „V létě zůstaneme doma a třeba občas navštívíme zdejší hotelový bazén. Je moc fajn. Jediným plánem jsou slovenské Tatry. Chceme navštívit Bešeňovou s termály a aquaparkem, tam se určitě vyblbneme,“ dodala.

O zábavu hostů se postarala čtyřiadvacetiletá zpěvačka a bývalá modelka Jitka Boho se svou kapelou nebo módní přehlídka značky MadeByPoner. Skvostné šaty předváděla Aneta Vignerová, která byla sama z kolekce nadšená. Své luxusní tělo a nové silikony ukázala také Tereza Budková. Ta kromě sexy šatů oblékla i plavky. Tereza zřejmě nemá s postavou problémy. Ochutnala téměř vše z rautu a jídlo si skutečně velmi pochvalovala. „Já jídlo miluji. Možná to není vidět, ale nedovedu si opravdu představit držet neustále nějaké hladovky. Spíš se snažím často hýbat. Kulinářské umění v Top hotelu určitě doporučuji, dlouho jsem si tak nepochutnala a nadchla mě i japonská zahrada,“ přiznala Tereza, která je nyní velmi pracovně vytížená. „Pět týdnů jsem teď fotila ve Španělsku a za týden jedu do Německa. Nevím, kdy to skončí. Doufám, že bude čas na nějakou letní dovolenou. Nejradši bych na Korfu, kam jsem jako malá jezdila pravidelně na tři týdny s mamkou. Nepohrdla bych ale ani Asii, třeba Thajskem. A určitě se vrátím i do Madridu, který mě během focení opravdu nadchnul,“ prozradila modelka.

V TOP HOTELu Praha nechyběla ani operní pěvkyně a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová s manželem Radkem a synkem Adrianem. Toho nejvíce zaujal malý asistenční poník, se kterým si celý večer hrál. Večírkem provázela moderátorka Martina Kociánová, nechyběl ani Alexander Hemala, Zdeněk Hrubý a spousta dalších zajímavých hostů. TOP HOTEL Praha je unikátní zejména největším kongresovým sálem v Evropě, uměleckými díly, japonskou zahradou a také díky pěti restauracím na jednom místě. Velkou předností jsou i zdejší kuchaři, kteří mají na svém kontě již tučnou sbírku medailí a ocenění.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama