reklama

S mobilní aplikací už i do KFC

reklama

KFC představuje inovaci v podobě mobilní aplikace. Ta přináší kompletní přehled restaurací, jejich nabídky, lokality a otevírací doby. Její součástí je i sekce pro službu KFC Rozvoz.

Aplikace dokáže zákazníkům vyhledat nejbližší restauraci a nabídne také aktuální přehled KFC menu. Velké usnadnění pak přináší zákazníkům služby KFC Rozvoz. Kromě toho, že zákazník bude ihned vědět, zda se nachází v dovážkové zóně, tak si aplikace umí zapamatovat oblíbené objednávky a usnadní tak celý proces. Navíc pro službu KFC Rozvoz jsou v aplikaci připravené i speciální akce a kupóny.

„V KFC se snažíme reagovat na přání zákazníků, proto jsem rád, že nyní můžeme představit aplikaci, která přináší kompletní přehled o restauracích a možnost rychlého objednání pro službu KFC Rozvoz přímo do mobilů našich zákazníků,“ komentuje Libor Hubík, market director KFC CZ. Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play a zhruba za dva měsíce také na App store.

Služba KFC Rozvoz funguje již více než půl roku. Rozvoz zajišťují brandované automobily do 30 minut od objednání. Ceny jsou stejné jako v restauracích a poplatek služby KFC Rozvoz je jednotný ve výši 69 Kč. Služba aktuálně pokrývá většinu území Prahy a Brna. Platbu lze realizovat online přes PayU při objednání nebo v hotovosti, stravenkami či kartou při doručení. KFC rozvoz je k dispozici každý den od 11 – 21/22hod. (dle lokality).

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama