reklama

Modelingová soutěž PURE MODEL 2019 zná letošní finalisty

reklama

Modelingová soutěž PURE MODEL 2019 zná tváře, které budou na podzim usilovat, v rámci finálového galavečera, o přízeň světových modelingových agentů a kontrakt za více jak milion korun. Semifinálové kolo se uskutečnilo v luxusním pražském hotelu Augustine a Andrea Bezděková, která je ambasadorkou letošního ročníku, moderátorsky provázela semifinálovým dnem. 

Jako ambasadorka soutěže provádím soutěžící modelingovou soutěží od začátku až do konce. Jezdila jsem na castingy a byla jsem součástí týmu, který rozhodoval o postupu soutěžících. Nyní se s nimi budu účastnit workshopů a příprav na finále,“ uvádí modelka, která cesty do zahraničí omezila a nyní pracuje převážně v České republice. 

Při vzpomínce na castingovou tour Pure Model 2019 Andrea Bezděková uvedla, že při hledání nových tváří nemá vyhraněný typ. „Je to dost individuální. Baví mě, když se na první pohled člověk něčím liší, ať už jsou to oči, vlasy, barva pleti nebo třeba specifické rysy v obličeji. Důležité jsou jejich míry a výška, někdy narazíme na krásnou a zajímavou tvář, ale bohužel nemá dostačující výšku. Další výhodou je určitě také zdravý stav pleti a vlasů.

Cílem soutěže je objevení nových zajímavých tváří, které mají šanci uspět ve světovém modelingu. Lonští vítězové soutěže Anna Brodecká a Oliver Průcha už pár měsíců po finále na poli světového modelingu bodují, stejně tak někteří z finalistů. Bára Fialová před pár dny patřila mezi tváře módní přehlídky Gucci Cruise 2020 v Říme, čímž se zařadila v modelingu opět o něco výš. Hned po přehlídce o ni projevily zájem některé mutace módního magazínu Vogue, a i další světové módní značky.

S letošním výběrem finalistů je majitel modelingové agentury PURE MODEL Management Roman Holárek velmi spokojený: „Musím přiznat, že jsem nečekal tak velký zájem o účast z řady soutěžících. Jsem rád, že mladí lidé vnímají naší soutěž jako bránu do světového modelingu a důvěřují nám. Letošní finalisty čekají 3 měsíce intenzivní přípravy na finálový galavečer, kde odborná porota složena ze zástupců nejprestižnějších světových agentur vybere jednu vítězku a jednoho vítěze.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama