reklama

Modelka Agáta Hanychová má strach o svoji dceru. Chrání ji, jak se dá!

reklama

Modelka Agáta Hanychová střeží svoji krásnou dceru Miu, jak jen to jde. A pro její bezpečí udělá maximum. Nejen, že ji neukazuje na veřejnosti, ale také používá autosedačku, která myslí na specifika české rodiny.

Modelka Agáta Hanychová jako každá správná matka, má strach o svoje děti. A tak se je snaží co nejvíce chránit. Nejen, že svoji malou dcerku nechce ukazovat na veřejnosti, ale zvolila i autosedačku Zopa. Jde o čistě českou výrobu a Agáta si ji pochvaluje.

„Vajíčko Zopa je fakt lehký, kdyby to někoho zajímalo. Za mě top,“ sdělila Agáta na svém Instagramu. Autosedačka je navíc tak geniální, že z ní můžete hravě udělat kočárek. „Když už musíme do obchodu, není nic lepšího než vajíčko na kolečkách,“ dodala Agáta.

„Zavedením české značky Zopa chceme u kojeneckého a dětského zboží do tří let věku dítěte udržet standardní jakost na vysoké úrovni za rozumnou, pro většinu zákazníků ještě přijatelnou cenu. Také proto, že ne každý zákazník má na kočárek, který stojí třeba třicet tisíc korun,“ řekl Produkt Manager značky Zopa Petr Horáček.

Češi mají totiž jiný vkus na kočárky a autosedačky než ve světě. A v tomhle jim autosedačka, kterou má i Agáta, bude rozhodně vyhovovat. „Zákazníci z Česka si libují ve výrazných barvách. Preferují určitý typ golfového kočárku, důraz kladou na snadné skládání a praktickou údržbu,“ dodal Horáček. Navíc je autosedačka velmi lehká a bezpečná.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama