reklama

Modelka Romana Pavelková se pochlubila svým malým synkem Maxmiliánem

reklama

Kdo by to byl do ní řekl. Známá česká modelka ROMANA PAVELKOVÁ (31) po osmi měsících od porodu vypadá neuvěřitelně skvěle. A co víc. Nyní ukázala světu svého rozkošného syna Maxmiliána, ze kterého je již pořádný chlapák.

Čerstvá maminka se stala ambasadorkou nové řady plenek Pampers Premium Care a malý Maxík hraje v této úloze hlavní roli. Je však vidět, že mu zájem médií nevadí a rozhazuje okolo sebe jen samé úsměvy.

Modelka srší nejen krásou, ale také štěstím. A aby ne, když se jí v létě minulého roku narodil rozkošný synek Maxmilián. I přes mateřskou dovolenou si však aktivní modelka nachází čas i na práci. Kromě vlastní firmy, které se začíná stále více dařit, se Romana stala i novou ambasadorkou inovativní řady plenek.

V rámci ní se tak pochlubila malým synkem, který nezapře podobu se svým otcem, manželem Romany Milanem Čížkem. „Nabídka stát se ambasadorkou mě velmi potěšila. Od narození Maxmiliána prakticky nic jiného nepoužívám. Jsem tak ráda, že se tímto způsobem mohu podělit o své zkušenosti i s ostatními maminkami. Mně přinesly plenky Pampers Premium Care jenom spokojenost. A mému Maxíkovi? Nerušený spánek a zadeček bez opruzenin,“ říká modelka Romana Pavelková.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama