reklama

Perkausová poletí z Primy? Už se uzavírají sázky, kdy to bude i kdo ji nahradí!

reklama

Vyletěla jako kometa, ale stejně rychle nejspíš shoří. EVA PERKAUSOVÁ (21) za poslední rok plnila stránky médií, stala se z ní hvězda. Bohužel pro ni je však tipickou rychlokvaškou. Objevila se z ničeho, jako moderátorka na Barrandově a později v Top Staru na Primě neoslnila. I proto, že posty dostala jen díky přímluvám a kontaktům vlivného mecenáše. 

Jako moderátorka je spíš podprůměrná. Mnohem víc zaujala krásnou tvářičkou a pětkami, které před časem předváděla v pánském magazínu. Tvář zůstala, prsa se však v průběhu několika měsíců zázračně zmenšila. Buď jak buď, teď to vypadá, že z Primy poletí jako disk hozený Imrichem Bugárem. Vaz ji nejspíš srazí nejen neprofesionální přístup a lži, které neustále vypouští z úst, ale i konec milence Adriana Stojkova.

Režisér, se kterým se v posledních týdnech podle zdrojů z televize vodila za ručičky a líbala i mezi ostatními kolegy, dostal od vedení kopačky. Na jednu stranu už se Eva nebude muset oblékat jako vyžilá čtyřicátnice (kostýmérky prý dostaly takový pokyn od žárlivého Stojkova). Na stranu druhou však přijde o podporu muže, který toleroval její moderátorské nedostatky. „Muselo se pořád něco přetáčet. Ona nebyla schopná říct větu, aniž by ji nezkazila,“ potvrdil nám zdroj z Primy.

Narozdíl od režiséra se Eva ještě drží. Nicméně už se vehementně spekuluje, kdo ji nahradí. Jednou z náhradnic má být i česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21). V kuolárech českého showbyznysu se dokonce uzavírají sázky, kdy Perkausová vyletí. My jsme si vsadili na to, že v Top Staru vydrží maximálně tři měsíce. Padají však i názory, že bude pryč do dvou týdnů. Někdo jí naopak dává až půl roku. Delší časový úsek si však netipnul nikdo. Tak uvidíme, jak to nakonec celé dopadne…

Foto: Herminapress, Playboy

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama