reklama

Bývalá reportérka VIP zpráv si zve chlapy do postele!

reklama

Když před rokem a půl odletěla reportérka ADÉLA JANDOVÁ do amerického Los Angeles, myslela, že je to natrvalo. Jenomže člověk míní a osud mění… Kvůli vážnějším rodinným důvodům se musela na nějakou dobu vrátit.

„Nechci mluvit o tom, co se stalo, ještě to pro nás je těžké. Nicméně nejhorší je snad za námi, a tak začínám znovu fungovat,“ sdělila nám Adéla a na otázku, jak dlouho se v Čechách zdrží a jestli se hodlá vrátit na televizní obrazovky, odpověděla: „Pokud bude vše v pořádku, do států se vracím na podzim. To je důvod, proč práci v televizi nehledám, na obrazovce mě ale vidět můžete, pokud kliknete na můj blog…“ Ten kosmopolitní reportérka založila ve slunné Kalifornii a popisovala v něm tamní život.

Internetový projekt, který právě spouští, je ovšem ze zcela jiného soudku. Už jen název „S Adél v posteli“ a fotografie k pořadu prozrazují, že se můžeme těšit na chvíle s pořádně sexy nábojem. Adéla Jandová si bude do své show zvát zajímavé muže nejen z řad celebrit. Co všechno se v posteli, kde natáčení probíhá, bude dít, se brzy dozvíte. Vzhledem k tomu, že pánové na chvíle v posteli se sexy blondýnkou mají jen půl roku, bude to asi pěkně divoká jízda!

Foto: Filip Matušinský

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama