Modelka Tereza Jelínková to v Miami rozbalí v plavkách těch nejžádanějších návrhářů

Autor: dne 27 července 2018

Jedna z nejžádanějších českých modelek na několik týdnu opustila Česko, aby se mohla zúčastnit Swimm Week v Miami, kde se pravidelně představují nejžhavější plavky a oblečení na pláž od těch nejzajímavějších značek a návrhářů. Netřeba dodávat, že na tuhle akci se těší celé Spojené státy, protože se tu v plavkách představují ty nejkrásnější modelky, a mezi nimi nnechyběla ani Tereza, která je na seznamu těch nejzářivějších hvězd. 

„Práce v Miami je vždycky skvělá. Krásné modely, krásné počasí, úžasní lidé, se kterými už dávno nemáme jen pracovní vztahy, ale přátelské,“ směje se Tereza. Už jen to, že dostala pozvání na tuto akci přímo od Sport Illustrated, svědčí o tom, jaké renomé česká modelka v USA má. Mezi jinými šla v modelech od značek Beach bunny a Luli Fama, a zúčastnila se rovněž přehlídek, jejichž výtěžek jde na podporu boje proti AIDS.

A protože Tereza je ženou činu, čekalo ji vedle přehlídek také focení pro jednu velmi známou značku. Pro jakou? „To zatím nesmím říkat, mlčenlivost tady platí stejně jako u nového filmu Jamese Bonda – jakékoliv prořeknutí se trestá smrtí,” říká s nadsázkou sobě vlastní Tereza, ale slibuje, že hned jak bude moci promluvit, řekne nám, o jaký kontrakt jde. Tak se nechme překvapit, do čeho ji návrháři obléknou (nebo spíše svléknou), ale jisté je, že tahle česká kráska zatím ve všem, co kdy měla na sobě, vypadala prvotřídně.

Foto z přehlídek: Arun Navader – Getty Images 
Foto z pláže: archiv Terezy Jelínkové

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď