reklama

Modely Fendi a luxusní auta přilákaly Mareše i Mottlovou

reklama

Spojení krásných žen, luxusních aut a vysoké módy je záruka nejen kvality, ale i přítomnosti našich celebrit. Privátní přehlídka Fendi v showroomu Advantage cars přilákala i milovníka rychlých aut Leoše Mareše, který se nejen ujal moderace večera, ale zároveň využil příležitost, aby vyvedl do společnosti svou přítelkyni Moniku.

Leošova nová láska si akci řádně užívala a obdivovala jak předváděné modely, tak vystavené sporťáky, že by tip na narozeninový dárek? Leoš do kapsy hluboko rozhodně nemá a Monice by červené Ferrari rozhodně slušelo!

Exkluzivní akci si samozřejmě nenechala ujít ani celá řada dalších známých tváří, nabrat inspiraci přišlo návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi, stejně jako sexy herečka Bára Mottlová (29), která módní návrhářství sice vystudovala, ale nevěnuje se mu. My jsme rádi, že se nakonec rozhodla postavit před kameru, skrývat takové půvaby v zákulisí by byla věčná škoda. Ovšem láska k módě Báru neopustila, její šatník a botník by jí mohla závidět i leckterá hollywoodská hvězda, 200 párů bot je už pěkná sbírka.

Luxus aut, který si běžný smrtelník nemůže dovolit, okusil i frontman kapely Perutě, Milan Peroutka, kterého víc než modelky promenádující se na mole zaujaly vystavené káry a alespoň na chvíli si vyzkoušel, jaké to je sedět v exkluzivním Bentley v ceně sedm milionů. „Všechna auta, co tu jsou, mě baví, ale prim pro mě hraje novinkové SUV Bentley. Sám si na značky a luxus moc nepotrpím, ale posedět si na chvíli v takovém voze byla vysoce příjemná záležitost. Tak třeba jednou.“ směje se od ucha k uchu sexy zpěvák.

Užít si večer přišla i modelka a bývalá Miss Klára Medková, která dorazila za doprovodu kamarádek nebo olympijská vítězka Kateřina Neumanová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama