reklama

Havlová s Balzerovou zazpívaly Putimskou bránu. A bylo toho víc.

reklama

Velká jarní Šansoniéra aneb večer plný šansonu pro Kuře Pomozte dětem v pražské La Fabrice celý zprodukovala herečka Marie Doležalová a tentokrát se ji podařilo dostat na scénu opravdové osobnosti hereckého života.

Vedle Dáši Havlové, Elišky Balzerové a Jiřího Bartošky přišli zazpívat také Tereza Kostková, Aleš Háma, Míša Doubravová, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková. Vojta Dyk, Tatiana Vilhelmová a mnozí další. Zaznělo více jak dvecet písní a jako třešnička na dortu se jako velké překvapení objevil a samozřejmě zazpíval Jarek Nohavica.

Příjemné bylo, že celková atmosféra připomínala spíše sešlost přátel, než nějakou oficiální show jaké jsou prezentovány z televizních obrazovek. Bavili se nejen diváci, ale i sami protagonisté. Například Dáša Havlová zazpívala s Eliškou Balzerovou nejoblíbenější písničku Václava Havla, Když jsem já šel tou Putimskou branou. Tereza Kostková a Aleš Háma pak píseň Mosty (Karel Zich – Lenka Filipová). Tatiana Vilhelmová s Vojtou Dykem vlastní skladbu a Lukáš Pavlásek s Ivou Pazderkovou nezapomenutelnou Čau lásko.

Když si pak k mikrofonu postavil Jiří Bartoška s Eliškou Balzerovou a „dali“ píseň Klíč ke štěstí, kterou Barťák kdysi nazpíval s Marií Rottrovou, nebraly ovace konce. Vstupenka na Šansoniéru stála sice tisíc korun, ale celý výtěžek, tedy více jak 130 000 korun jde na konto Pomozte dětem. Byl to krásný večer s bezvadnými lidmi a nádhernou atmosférou.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama