reklama

Moderátor Radek Jirgl v New Yorku riskoval! Vypravil se do Bronxu a Harlemu hrát basketbal!

reklama

Moderátor RADEK JIRGL si odletěl odpočinout od náročného pracovního období opět do New Yorku, a tentokrát se rozhodl poznat město, které nikdy nespí z úplně jiné stránky než při předchozích návštěvách.

Pořádně ovšem při tom zariskoval! Vypravil se totiž do dvou nejnebezpečnějších čtvrtí, kam mají turisté zakázaný vstup, tedy do Harlemu a Bronxu. Jako svého ochránce si s sebou vzal basketbalový míč a vyrazil si zahrát s místními basketbal přímo na ulici.

„Byl to opravdu adrenalinový zážitek, ale vzhledem k tomu, že mám rád basketbal, tak jsem věřil, že to dobře dopadne. Znal jsem fotky a televizní záběry obou čtvrtí, ale na živo to bylo jiné. Měl jsem chvílemi opravdu obavy. Na baskebalovém hřišti na mne chvíli koukali jako na zjevení. Nakonec jsme se s několika černochy seznámili. Poradili mi, do kterých zákoutí raději opravdu nechodit a také, že si mám dávat pozor při focení, abych nikoho z lidí náhodou nevyfotil bez jeho souhlasu,“ popsal svojí nevšední zkušenost moderátor Radek Jirgl.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama