reklama

Módní návrhářka Josefina Bakošová představila novou kolekci „Bluesy“

reklama

Exkluzivní kusy z kolekce „Bluesy“ [blůzy] Josefiny Bakošové jsou k dostání v novém showroomu Harddecorea. Nová kolekce pro podzim a zimu rozvíjí leitmotiv celé autorčiny dosavadní tvorby a oslavuje košili jako stavební kámen šatníku každé ženy.

Dominantními kousky jsou košile a košilové šaty, a také barevnost v modrých tónech (blue). Ty doplňuje jemná růžová a něžná světle oranžová. Novinkou je pak vnesení klasického košilového vzorku – kostky. Pastelové ladění je v kontrastu s rovnými a strohými střihy, jimiž návrhářka dosahuje rovnováhy mezi pánským minimalismem a ženskou elegancí.

Inspirací pro novou kolekci byly opět pánské košile – „Je to moje posedlost a nadšení, košile beru jako nutnost každého šatníku,“ říká Josefina Bakošová. Ač inspirována pánským prvkem, zapínání dodržuje dámské (tedy knoflíky na levé straně) a hraje si s klasickým střihem. Nechybí tedy košile asymetrické, vzdušné, či prodloužené do podoby košilových šatů. Kolekci doplňují zimní kabáty a večerní šaty.

Geometrické linie jsou doplněny o dámské detaily tak, aby se v nich každá žena cítila co možná nejpříjemněji. K tomu přispívá i použití přírodních materiálů, jako jsou bavlna, hedvábí, vlna a viskóza. „Mým cílem je přirozenost. Chci, aby se každá zákaznice cítila naprosto jedinečně, avšak zároveň lehce a přirozeně,“ doplňuje Bakošová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama