reklama

Rozzářená pleť bez vrásek! Jak na to?

reklama

Blíží se zima a máte pocit, že je vaše pleť zašedlá s viditelnými známkami stárnutí a nevíte co s tím? Miracle Esthetic Clinic and Spa má jedinečné řešení právě pro zimní měsíce, pleťová ošetření od italské spa kosmetiky [Comfort Zone] s ovocnými AHA kyselinami. Tyto ošetření jsou unikátní v tom, že dokáží během jednoho ošetření navrátit pleti elasticitu, jemnost, zářivost, hydrataci a zredukovat pigmentové skvrny i hluboké vrásky!

Miracle Esthetic Clinic and Spa nabízí hned 3 možná ošetření s ovocnými AHA kyselinami. Kosmetická ošetření od spa kosmetiky Comfort Zone jsou také jedinečná v tom, že jako jedna z mála dodržují doporučenou úroveň pH mezi 3-4,5, což zaručuje účinnost produktů, protože pokud je pH vyšší než 4,5 či nižší než 3, produkty se stávají neúčinnými.

Ošetření, které odstraňuje nedokonalosti, stimuluje buněčnou obnovu a rozjasňuje obličej, krk a dekolt. Účinnost a konkrétní výsledky jsou dosaženy díky peelingu s ovocnými kyselinami v kombinaci s vitaminem C. Intenzitu peelingu vybere terapeutka dle stavu pokožky a potřeby. Pro jemnou a citlivou pokožku je vhodný DELICATE peeling – jemný dvoufázový peeling s 28% obsahem AHA kyselin a pudrem z vitamínu C. Nižší procento kyseliny glykolové – 8 % – zaručuje jemný, exfoliační peeling vhodný i pro tu nejjemnější a suchou pokožku, zároveň vyšší procento kyseliny citronové 12 % umožňuje intenzivnější bělící účinky. Hydrataci dodává kyselinám 8 % kyselina mléčná. Díky této kombinaci různých procent AHA kyselin s vitaminem C dojde k obnově pleti. Ta je viditelně zářivější a má zdravý vzhled bez vrásek.

Pro zralejší či odolnější pleť s hlubokými vráskami je možné zvolit INTESIVE peeling – intenzivní dvoufázový peeling s 40% obsahem AHA kyselin a pudrem z vitaminu C. ČISTÝ VITAMIN C stimuluje tvorbu kolagenu. Působí antioxidačně a rozzáří pleť. Vyšší procento kyseliny glykolové 20 % je ideální pro rezistentní pokožku, odstraňuje zrohovatělou kůži např. po akné. Má mimořádné působení na vrásky, které jsou způsobené chronologickým stárnutím.

Kyselina glykolová působí zároveň protizánětlivě a díky odstranění odumřelých buněk podporuje tvorbu nových buněk, elastinu a kolagenu, pokožku tak zpevňuje a omlazuje. 10 % kyselina mléčná dodává pleti hydrataci a 10 % kyselina citronová silný antioxidační účinek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama