reklama

Nová fashion show Ivany Follové – Včera, dnes a zítra

reklama

Nová fashion show s názvem Včera, dnes a zítra, známé české návrhářky Ivany Follové se uskutečnila v Branickém divadle. Skládala se ze čtyř volně propojených obrazů. Nabídla netradiční pohled na módu v duchu divadelních scén.

„Nově zrekonstruovaný prostor Branického divadla koresponduje s mým nápadem vytvořit přehlídku jinak, než ty minulé. Známé herečky účinkovaly už v mých předchozích show. Tentokrát se však v rolích modelek octnou v prostoru, který je jim vlastní. Tomu bude odpovídat i aranžmá, na němž se podílel scénograf Jan Tobola. Svou kolekcí chci naznačit ženám, jak podpořit vlastní osobnost v zaměstnání, ve společnosti i při slavnostních příležitostech. Dominantním materiálem mých modelů je hedvábí – ručně kolorované či s unikátními tisky,“ prozradila Ivana Follová.

V rolích modelek se mimo jiné představila Ilona Svobodová, Jana Bernášková, Zuzana Slavíková, Ivana Andrlová a další. Přehlídku zpestřila svými unikátními hlasy zpěvačky Renata Drössler, Bára Basiková a světoznámá mezzosopranistka Dagmar Pecková.

V rámci přehlídky – Včera, dnes a zítra – byl představen i společný projekt návrhářky Ivany Follové a fotografa Petra Našice. Vznikl převedením abstraktních motivů z jeho fotografií na textil. Z takto upravených látek vytvořila Ivana Follová novou kolekci pestrobarevných šatů a plášťů.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama