reklama

Módní scéna v hlavním městě se rozrostla o další showroom

reklama

Tři uznávané dámy české módy a designu otevřely společné místo, kde prezentují svoji unikátní tvorbu. Módní návrhářka Kateřina Geislerová, návrhářka spodního prádla Tereza Vu a šperkařka Kateřina Sochorová v příjemném prostoru V Kotcích v centru Prahy nabídnou milovníkům módy a designu nejenom svoje aktuální kolekce, ale také prostor pro společné setkávání.

Slavnostní otevření, při kterém si hosté mohli vychutnat luxusní šampaňské G.H.Mumm, vodu z islandského ledovce Aqua Angels či kávu Nespresso, si nenechaly ujít ani slavné osobnosti jako modelka Simona Krainová, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová nebo malíř Kristián Kodet.  „Tvoříme s radostí, vybíráme ty nejkrásnější a nejkvalitnější materiály a především hledáme tvary, které podtrhují ženskou krásu. Vnímáme módu jako vyjádření sebe sama a s potěšením pro klientky vytváříme příležitosti, kde se společně můžeme na chvilku zastavit a seznámit je s novými kolekcemi,“ popisují svůj společný počin designérky. Prohlédnout a vyzkoušet si nové kolekce, sjednat si osobní konzultaci či si jen přijít pohovořit s návrhářkami a načerpat inspiraci; showroom V Kotcích je díky své nezaměnitelné atmosféře skvělým místem pro ty, kdo hledají osobní přístup, originální design a kvalitní řemeslnou práci.

Showroom, fungující jako butik, je otevřený vždy každou středu od 11:00 do 19:00. Chybět zde nebudou pravidelné prodejní akce, jak jsou na ně klientky zvyklé. Během nich se mohou mimo jiné nechat např. nalíčit profesionálními make-up artisty, využít jejich poradenství nebo vyzkoušet nové produkty. Tematické eventy pak nabídnou speciální hosty, odborníky nebo tvorbu dalších designérů.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama