reklama

Monika Bagárová chtěla zvládnout maturitu, frontman Lake Malawi se přiznal, proč má slabost pro úzké kalhoty

reklama

Zpěvačka Monika Bagárová a Albert Černý, frontman hudební skupiny Lake Malawi, patří mezi největší talenty české pop music. Mezi 22. a 31. srpnem se ale v rámci hudebně-módní akce Centra Chodov s názvem Unexpected Concert představili také v netradiční roli módních stylistů. O 10 outfitů, jež Monika s Albertem vytvořili, soutěžili facebookoví fanoušci Centra Chodov.

Poslední prázdninový den pak oba interpreti v pražském nákupním centru nejen vystoupili, ale i předali sestavené outfity vítězům. Kdo byly vlastně jejich módní a hudební vzory? A jaký vztah mají sami k módě? „Módním vzorem je pro mě jednoznačně zpěvačka Ciara a Beyoncé, ta je skvělá. A hudební předobrazy mám úplně stejné, a ještě Rihanna se mi v poslední době líbí. Nejdřív byla na mě moc vulgární, ale teď je prostě wow,“ uvedla Monika, která během Unexpected Concertu v Centru Chodov dokázala, že se jí její vzory daří velmi dobře následovat. Sympatický Albert Černý z Lake Malawi má idolů víc. Líbí se mu The Killers anebo novozélandští Crowded House z 90. let. Zároveň vyrůstal na The Police a Stingovi. A co jeho módní vzor? „Mně se spíše líbí ty modelky, než nějaké módní vzory,“ usmíval se Albert. „Vlastně film Trainspotting, ten u mě odstartoval touhu po úzkých kalhotách,“ dodal po zamyšlení.

Moničin nejoblíbenější kousek šatníku je kožená bunda, která se prý hodí k riflím, šatům, vysokým botám i teniskám. Zrovna shání nějakou novou. Albert si zase „ujíždí“ na botách. Jeho srdcovkou jsou ty od značky Paul Smith a tyrkysové polobotky Parker. „Nejsem moc teniskový typ. Vím, že to teď je hodně in, všichni sbírají Air Maxy… tak v tom já moc nejedu. Ale líbí se mi Reebok Classic. Jednoduché bílé, které má zpěvák Coldplay v písničce Fix You,“ shrnul výčet oblíbeného obutí Albert.

Na co se teď oba chystají a těší? Albert hlavně na unikátní akustický koncert bez mikrofonů, který odehraje s Lake Malawi 21. září v Praze. Kapacita je jen 100 míst, tak by si fanynky měly pospíšit. „Já chystám duet s Denisem Lachem – to je můj kamarád ze Superstar, byli jsme spolu ve finále. Potom budu natáčet videoklip pro Japonsko. Bude to velká pecka, z toho mám radost. Hudbu jsme nahrávali v Rumunsku…Takže já, Češka z Brna, jsem byla v Rumunsku nahrávat písničky pro japonský trh, klip natočíme ve Španělsku a produkují to Američani. Hudbu dělali Rumuni, text a aranž Američani,“ smála se zpěvačka, která si ze všeho nejvíc přála následujícího dne úspěšně napsat maturitní písemky.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama