reklama

Na Dolní Moravu vyrazte klidně v páru, s dětmi, kamarády, kolegy nebo tchýní

reklama

Ať už plánujete týdenní dovolenou s dětmi, prodloužený víkend s přáteli nebo teambuilding, určitě se podívejte, co nabízí okolí Dolní Moravy a Wellness hotel Vista. Pokud plánujete dámskou jízdu, ubytujte se v hotelu a vyrazte na Saunanight. Ta se koná vždy při úplňku, dostane se až na pět saunových rituálů, míchané nápoje a relaxaci při svíčkách. Nebo můžete vyzkoušet nejrůznější wellness balíčky, které jsou chytře nakombinované.

Pro páry se hodí nejnovější varianta balíčku, který se jmenuje Vysněný odpočinek. Ten obsahuje ubytování se snídaní na pokoj, degustační menu, láhev vína, gurmánskou večeři, luxusní pedikúru nebo manikúru, welcome drink, župan k zapůjčení, 90minutovou proceduru Hammam ve wellness světě a spoustu dalších milých pozorností.

Jestli vyrážíte s dětmi, určitě musíte zavítat do Lesního zážitkového parku a Mamutíkova vodního parku. Děti rády odloží oblíbené tablety a videohry a budou se „rochnit“ ve vodě nebo lézt po lanových žebřících a objevovat svět. Všechny parky a venkovní atrakce jsou ještě celé září otevřeny denně. Od října tam můžete zavítat každý den kromě pondělí. Mamutíkův vodní park a Lesní zážitkový park jsou ale výjimkou a i v říjnu jsou otevřené každý den. Objevte také čerstvou a ojedinělou novinku v České republice, kterou je Pískový svět. Jedná se o naprosto ojedinělý zábavní park, kde si můžete hrát, odpočívat a něco nového se naučit. Najdete tam podzemní chodby, kterými můžete prolézat, nebo archeologické stanoviště, kde můžete nacházet a zkoumat archeologické vykopávky a pozůstatky z kostry mamuta. Vyřádíte se i na kolotoči, terénní houpačce nebo při rýžování zlata a drahého kamení.

Pokud cestujete jako rodinka s dítětem nebo s dětmi, podívejte se na webu, jestli se vám nevyplatí Family pas. Ten totiž zahrnuje vstup na Stezku v oblacích, jízdu lanovkou tam a zpět, celodenní vstup do Mamutíkova vodního parku, celodenní vstup do Lesního zážitkového parku a celodenní vstup do Pískového světa. Pokud tolik aktivit nestihnete, můžete využít další akci. Při koupi vstupenky do Mamutíkova vodního parku, získáte 50% slevu na vstup do Pískového světa. Tato akce trvá až do konce října. Ať už s sebou povezete děti, tchýni, kamarády nebo kolegy, určitě můžete vyrazit na výšlap do krásné přírody nebo na vyjížďku na kole či koloběžkách. Všechno potřebné si zapůjčíte na místě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama