reklama

Monika Marešová fušuje do řemesla nejžádanější ruské modelce současnosti

reklama

Již koncem tohoto měsíce dorazí do kin nový velkofilm Hercules, jehož hlavním představitelem je hvězda svého formátu a bývalý wrestlingový zápasník, Dwayne Johnson. Po jeho boku si ve filmu zahrála jedna z nejznámějších modelek současnosti a přítelkyně slavného Cristiana Ronalda – Irina Shayk, která se jako herečka na filmovém plátně objeví vůbec poprvé.

Své poprvé si zde zkusily i známé české tváře, které se ujaly dabingu a to i přesto, že s ním doposud neměly vůbec žádné zkušenosti. Jednou z nich byla i miska Jitka Válková nebo moderátorka Monika Marešová. A co má tedy společného sympatická mamina a moderátorka Monika Marešová s jednou z nejžádanějších světových modelek současnosti Irinou Shayk? Hlas. Ten totiž Monika v českém znění propůjčila právě Irině, jenž si zahrála ženu filmového Hercula. „Dabování mě fakt bavilo. Dokonce mě ve studiu vychválili a dali mi rovnou tři role. Budu tak služebnou královny Ergenie, dámou v družině krále a navíc Megarou, manželkou hlavního hrdiny,“ smála se Monika. Jedné z hlavních dam v družině krále ve filmu Hercules také dala svůj hlas krásná Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Válková, kterou do studia doprovodil i její přítel, fotbalista Adam Klavík, jenž si sám dabování také vyzkoušel. „Byla to pro nás oba zábava a hlavně nová zkušenost. Rádi jsme pracovali na jednom z nejznámějších mytologických příběhů, který zná snad každý,“ uvedla Jitka.

Premiéra už se blíží  

Samotný Dwayne Johnson o své filmové postavě říká: “Pro mě bylo důležité najít ten správný poměr mezi zábavou, lidským příběhem a velkolepou akcí – a podle mého názoru se nám podařilo zakomponovat do příběhu postavy, které jsou i zábavné. Chtěl jsem, aby můj Hercules byl „cool“ šarmantní a zároveň i fyzicky vypadal tak, jak si lidé představují slavného hrdinu.“ A se smíchem ještě dodává: “Natočit film o Herculovi je pro mě splněním dávného snu. V dětství jsem Hercula zbožňoval a on byl první postavou, o které jsem všem říkal, když jsem se dostal do Hollywoodu. Takže toto je film a úloha, která byla pro mě připravená už dávno. A samozřejmě jsem vždy toužil si obléct bedrový pás.” Dobrodružný a akčními scénami nabitý příběh představí divákům Hercula jako odvážného vůdce party žoldnéřů. Jeho jméno a hrdinské činy všichni znají, ale málokdo tuší, že pod tvrdou slupkou hrdiny bije srdce obyčejného člověka. Dwayne Johnson hraje postavu hlavního hrdiny, kterému bohové dali božskou moc, ale zároveň mu ponechali schopnost cítit lidské utrpení. Proslavil se mnohými hrdinskými činy, ale nejznámějšími se stalo pověstných 12 úloh, které se týkaly nejhorších soužení starověkého Řecka. Pronásledován minulostí, putuje se svými žoldáky krajinou a snaží se vytlouct co nejvíce z dávné slávy. V momentu, kdy se zavázal pomoct tráckému králi ukončit krvavou občanskou válku a vrátit mu právoplatné místo na trůnu, netuší, že opět bude muset sáhnout až na hranici svých nadlidských schopností. Ti nejhorší protivníci ho podrobí testu jeho mýtické síly a svět prahnoucí po spravedlnosti otestuje jeho lidskou podstatu. Jak se holkám dabing povedl, můžete vidět již 24. července.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama