reklama

Monínecké čtvrtky v srpnu s Vojtou Nedvědem, Josefem Vágnerem či Štěpánem Kojanem

reklama

Během srpna budou čtvrteční večery v Areálu Monínec patřit koncertům známých interpretů, ale také promítání videí o vesmíru a hvězdách či pozorování noční oblohy. Vstup na tyto akce, které jsou určeny ubytovaným i dalším návštěvníkům, je zdarma.

Pravidelný čtvrteční program začíná okolo 19.30 hodin. Na úvodní minidisco a soutěže pro dospělé o ceny navazují od zhruba 20.30 hodin koncerty známých interpretů. V prvním srpnovém týdnu vystoupí Vojta Nedvěd, syn jedné z nejvýznamnějších legend českého folku a trampské písně Františka Nedvěda. O týden později se mohou návštěvníci těšit na syna další známé osobnosti domácí hudební scény – Josefa Vágner, potomka kapelníka Karla Vágnera. Ve čtvrtek 20. srpna to bude Štěpán Kojan, který jinak také vystupuje se skupinou Keks. Na konec měsíce je pak naplánováno vystoupení Jardy Hypochondra.

Uvnitř Hotelu Monínec bude na tento program navazovat od 21.30 hodin promítání videí o vesmíru a hvězdách. Bude li příznivé počasí, proběhne od 22.00 hodin sledování monínecké noční oblohy dalekohledem.

Večerní program jsou pro všechny návštěvníky zdarma. Moderuje je Vláďa Slezák, který je jinak známý díky svému působení v jihočeském rádiu Faktor, Rádiu Blaník či Českému rozhlasu.

Hotel Monínec najdete v horní části areálu na adrese Monínec 7. Dostanete se k němu po příjezdové silnici, kdy nejdříve minete dolní stanici místní lanovky a budovu M2. Dále po několika zatáčkách podjedete můstek a pojedete okolo Hlavní sjezdovky. Poté, co se po levé straně objeví depandance Nová Javorka, budete už téměř na místě. U moníneckého hotelu je samozřejmě také parkoviště.

Další informace naleznete na adrese www.moninec.cz.

Přehled interpretů v Areálu Monínec pro srpen

6. srpna – Vojta Nedvěd a tajný host

13. srpna –  Josef Vágner

20. srpna – Štěpán Kojan

27. srpna – Jarda Hypochondr

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama