reklama

Mottlová: Rozvod a podvod!

reklama

Herečka a zpěvačka Bára Mottlová zase neví, co roupama dělat. Jednak se čerstvě rozvedla a pak zosnovala fintu, která se rozhodně nebude líbit orgánům činným v trestním řízení.

„Musím říci ano, je to všechno pravda,“ přiznala s tradičně nevinným výrazem v očích Bára. Ten jí ovšem nevydržel dlouho.

„V chystané komedii Jak napálit finančák, hraji rozvedenou paní, která opustila manželský stůl i lože, které sdílela s kolegou a kamarádem Leošem Nohou. Ten příběh je totiž vlastně volným pokračováním veleúspěšné komedie Natěrač. Teď jsme tedy rozloučeni, ovšem já mu dál dělám daně a poradím mu, jak na ně. Jsem tedy vlastně strůjcem všech problémů a potíží a přijdu i s jejich neotřelým řešením, které nemá se zákonem mnoho společného,“ vysvětlila už s úsměvem herečka.

Jak dále upozornila, divadelní novinka není rozhodně námětem pro podnikavce, kteří by chtěli finanční úřad ošálit. „Je to vlastně komedie plná průšvihů, v níž nakonec všichni podvádějí všechny, a to by jako malá nápověda mohlo stačit. Přijďte a uvidíte,“ dodala Bára Mottlová.

Z Natěrače volně přecházejí do inscenace Jak napálit finančák samozřejmě Leoš Noha a Eva Decastelo. Ti, jak jinak, také nejsou žádná kvítka nevinná a na scéně se objeví i fungl nová trojice Lukáš Langmajer, Míša Kuklová a Libor Jeník.

„Mě o roli v tomhle představení řekla Eva Decastelo a jak známo dámám se nemá odporovat, takže jsem dlouho nad nabídkou nepřemýšlel a rád a s chutí kývl. Zahrát si v dobré komedii je navíc bonus, který se neodmítá,“ uvedl Lukáš Langmajer.

Všechny zmíněné aktéry chystané komedie jsme zastihli v OC Harfa, kde se fotil vizuál ke hře a na jejíž letní scéně se od začátku července bude představení hrát.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama