reklama

Mučeníčko, to je moje potěšeníčko!

reklama

Jsme od přírody stydliví, a tak…no dobře, nejsme a tohle je prostě masakr! Když jsme se bavili s fotografem Filipem Matušinským a on nám řekl, že jede fotit do Zdib u Prahy do mučírny, klepali jsme si na hlavu. Jo, přiznáváme, mysleli jsme, že je tak trochu cvok. Vždyť tam není žádný hrad, kde by takové prostory mohly být! A už vůbec jsme mu nevěřili, že se dal na historii.

No samozřejmě, že nedal. Za trubky jsme my. Jak je jeho dobrým zvykem, i tentokrát i pro své focení vybral ne úplně tradiční prostory. Prostě má rád experimentování. Sice tajně doufáme, že na místě, kde byl tentokrát, není denodenním hostem. Na druhou stranu uznáváme, že je to nápad za všechny prachy!

Filip se totiž opravdu vydal fotit do mučírny, ale se středověkem to nemá nic společného. I kdy, malinko vlastně jo. Torture66 je nefalšovaná mučírna, která se využívá primárně na trošku jiné erotické laškování. Využívat ale nemusíte jen klecí, pout a nejrůznějších podivných nástrojů, ale třeba i vířivku.

Práce fotografa je někdy hodně zajímavá. Trochu jsme Filipovi záviděli, že si do Zdib vyrazil se čtyřma kočičkama. Ale co kdyby se holky naštvaly a ucvakly mu…ucho? Raději se nedomýšlet! Ještě, že je to profesionál každým coulem a rozzuřené modelky tak zná jen z vyprávění. Pokud zastáváte heslo, že mučeníčko je vaše potěšeníčko, tak mrkněte na http://www.torture66.cz.

Foto: Filip Matušinský

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama