reklama

Můžete ji milovat i nenávidět! Brožová ale vždycky všem vytře zrak!

reklama

Jedno se jí musí nechat, vzbuzuje emoce. Prakticky u všech. Jedni ji milují a nedají na ni dopustit. Druzí jí nemohou přijít na jméno a nazývaji ji všelijak. Ať tak nebo tak, KATEŘINA BROŽOVÁ (48) se ničím takovým vůbec zabývat nemusí. Patří mezi nejobsazovanější herečky, zpívá v muzikálech a je stále neskutečně sexy!

Nikdy neměla nouzi o role ani o přízeň mužů. Spekulovalo se nad tolika chlapy, že by to snad nemohla všechno stíhat, ani kdyby se rozkrájela. A nutno říct, že když už to bylo reálné, neměla štěstí. I tady se ale, zdá se, všechno v dobré obrátilo. Dlouho se šuškalo o jejím poměru s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Přiznali ho až v roce 2014 a letos ji byznysman požádal o ruku. Herečka samozřejmě řekla ano a svatební zvony se tak brzy rozezní naplno.

Pro Brožovou to může být velká satisfakce. Může ukázat dlouhý nos všem, kteří se jí posmívali a tvrdili o ní, že je zlatokopka. Ještě loni jí byli připisováni hodně zajímaví partneři. A ona už přitom dávno byla se svým vyvoleným. Jen to nešířila, nevytahovala se jako řada jiných. I v tom je její síla. Vždycky si chránila soukromí, netroubila do světa zbytečnosti nebo věci, které patřily jen jí a jejím blízkým.

A ještě jednu obrovskou výhodu má. Ruku na srdce, dámy. Která byste nechtěla těsně před padesátkou vypadat tak, jako ona? Klidně strčí do kapsy kdejakou pětadvacítku. Navíc má inteligentní projev a vystupování lady. Má to ale někdo štěstí…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama