reklama

Myslivcovou čeká velká porážka! Fanoušci ji asi nepodrží!

reklama

Může se o ní stokrát říkat, že je momentálně nejlepší českou youtuberkou. Ale tohle už nedá! S kamarádkou se DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) vsadila o 3 tisíce korun, že do dnešní půlnoci bude mít její videoklip BEZ TEBE 350 tisíc shlédnutí. Jenže jí ještě nějaký ten tisíc chybí.

Blíží se tak nejspíš velká porážka. Včera sice v rámci reklamy na O2 vyhrála nad Ester Ledeckou. Ale se štěstím, česká snowboardová reprezentantka musela kvůli zranění souboj vzdát. Tam ale nešlo o prachy, maximálně tak o čest.

Sázku ohledně jejího klipu navíc sleduje celý národ. Pravdou je, že se vysněné metě dost příblížila. Ale dát za pár hodin nějaké čtyři tisícovky shlédnutí? To by nedokázal ani youtubový kouzelník nebo Superwoman, natož Dominika. Nic na tom nejspíš nezmění ani fakt, že vymyslela, že dá deseti vybraným fanouškům, kteří klip podpoří, náušnice ze své kolekce.

Myslivcová tak zřejmě dojede na vlastní pýchu. Na druhou stranu, do jisté míry je nejspíš opodstatněná. Ať už si o ní myslíte cokoli, uznejte sami, že málokterý český inerpret dokáže na youtube nasbírat takové číslo. Příště by to však možná chtělo malinko pokory, než se pustí do podobných velkých prohlášení.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama