reklama

Myslivcová má nového „kámoše“? Uhádnete, s kým je na téhle fotce? Napište nám a vyhrajte

reklama

Už jsme si začínali říkat, kde je jí konec! DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) však neusnula zimním spánkem, naopak. Když jsme si dnes brouzdali internetem, do oka nám padla zajímavá fotka.  Česká Barbie je na ni s mladíkem, který má hodně slavného dědu. A rozhodně to nevypadá, že by se viděli poprvé!

Růžová blondýnka má v posledních dnech hodně běhání kolem castingů Miss Princess. Soutěž, kterou si před časem sama vymyslela, je totiž v plném proudu a Myslivcová pečlivě vybírá holčičky ve věku 4-11 do pražského finále. To ale neznamená, že by jinak usnula na vavřínech. Připravuje nový hit, na youtube její klipy stále válcují konkurenci. A při pohledu na fotku s pohledným borečkem to vypadá, že nezahálí ani po této stránce. „Je to jen kamarád, nehledejte v tom žádné terno,“ usmívala se Dominiky na otázku, proč se s vnukem slavného dědy fotila.

O tom, že nešlo o žádné náhodné setkání svědčí i jeho status. „Bylo skvělé se vidět s Dominkou Myslivcovou. V České republice dělá velké věci.“ Co mezi nimi asi je? „Vůbec nic, vážně,“ dušovala se Barbie. Přitom by to nebyla vůbec špatná partie. Tenhle chlapík je totiž…ale co, schválně, jak pozorné máme čtenáře. Víte, s kým je Dominika na fotce a proč se s ním sešla?

Pokud ano, pošlete nám jeho jméno na mail redakce@firststyle.cz. Na majitele prvních třech správných odpovědí čeká zajímavá odměna v podobě balíčku výrobků od společnosti Manner (www.manner.com). A aby to nebylo tak těžké, dáme vám nápovědu – jeho děda je dvojnásobným mistrem světa seriálu formule 1. On sám jde v jeho stopách, kariéru začínal v NASCAR. Tak zkuste štěstí…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama