reklama

Toaletářka Hanička je Genzerův majstrštyk

reklama

Od středy 4. ledna se na obrazovkách ČT objeví fungl nový komediální skečový pořad Nádraží, v němž se představí pětice herců v padesáti rolích. Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Martin Finger a Michal Suchánek zavedou diváky do prostředí železnice a vlakového nádraží. A budou se dít věci.

Tak třeba Geňa Genzer si střihl pouze ženské role a bylo jich celkem osm. Objeví se mj. jako tisková mluvčí, zaměstnankyně drah, která prodává jízdenky za přepážkou a třeba i jako Hanka Kočkářová, toaletářka na hlavním nádraží.

„Tak tuhle roli jsem měl nejraději. Skvělá babice. Maskéři mi udělali obrovská prsa, několik brad a díky přestrojení jsem poznal, jaké to je být ženou. Bohužel, musím konstatovat, že po deseti minutách mi všichni chlapi lezli na nervy. Jsou prostě nesnesitelní, když máte prsa. Ale na druhou stranu jsem byl svojí paní a měl vlastní toalety,“ prozradil Genzer. „Jo, jedno docela zásadní minus tahle, ale i ostatní moje ženské role v Nádraží, měly. Točilo se totiž za provozu a těžko se mi občas vysvětlovalo kolegům spolučůračům, když jsem šel na pánský WC, že nejsem ženská, ale převlečený chlap,“ dodal se smíchem Richard Genzer.

S převleky a „maskováním“ si své užili samozřejmě i zbývající čtyři účinkující. Igor Chmela se představí
v šesti kostýmech mj. jako televizní reportér či uzbecký podnikatel, Michal Suchánek v pěti třeba coby generální manažer hlavního nádraží případně indický prodavač, Martin Finger se převléká čtrnáctkrát a uvidíme ho jako pracovníka bezpečnostní agentury nebo psychologa či stařenku a Ondřej Sokol dvacetkrát. Kromě jiných rolí bude sekuriťákem, Makedonkou zaučující se práci na WC nebo i průvodčí atd. atd.

Celý cyklus má šest dílů a natáčel se v reáliích české železnice, v prostorách Hlavního nádraží v Praze a také v Ostravě, a to za téměř neomezeného provozu.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama