reklama

Myslivcová radí, jak se vytunit na léto! Tohle fakt vidět nechcete

reklama

Nebyla by to DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) kdyby zase nepřišla s nějakým šíleným nápadem. Tentokrát radí, jak ze sebe udělat sexy neodolatelnou kost, případně dokonalého Casanovu s pekáčem plným buchet místo břicha. Otázkou ale je, jestli tohle fakt chcete zkoušet?

Pravdou je, že většina z nás bude už vlemi brzo řešit, že nemá do plavek zrovna ideální postavu. Už dříve přišla Myslivcová s řešením, jak dívky zvýrazní svá prsa. „Stačí k tomu korektor. I já udělám ze svých trojek v klidu pětky,“ má jasno česká Barbie. Ovšem to není zdaleka všechno. Tuhle pomůcku si zřejmě oblíbila a dělá s ní věci, které by racionálně uvažujícího člověka zřejmě vůbec nenapadly.„Přiznávám, že jsem hubnutí do plavek dost podcenila. Ale nevadí, mám řešení,“ hlásí blondána ve svém dalším videu. Pokud byste čekali návštěvu liposukce nebo nějaké nové pilulky na rychlou ztrátu hmotnosti, jste na omylu. Myslivcová si totiž opět vystačí pouze s tím korektorem!

Youtuberka totiž tvrdí, že nemusíte držet diety ani chodit do fitka, přesto můžete mít krásně vytvarované bříško. Buchty si tam totiž zkrátka vyrobíte během několika minut! „Jenom varuju, nelezte pak do vody. Byla by velká ostuda jít se koupat jako kost a vylézt jako obluda. Jo, a také se k nikomu netočte bokem,“ radí ve svém novém příspěvku. Takže co je vlastně povoleno? „Stoupněte si zády ke zdi, hoďte nějakou sexy pózu a tam vydržte, než všichni odejdou.“ Opravdu geniální rada nad zlato! Tohle video prostě musíte vidět, nic tak šíleného už vás dneska určitě nepotká.

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama