reklama

Myslivcová se bude vdávat! Budete koukat, veselka se nechystá

reklama

Říkáte si, jak je ten svět nespravedlivý? Proč má někdo peněz, že je může přehazovat lopatou a někdo má co dělat, aby každý měsíc zaplatil nájem? Život je boj, to každopádně. Na druhou stranu je třeba všechno, ne jen některé části. Vezměte si takovou DOMINIKU MYSLIVCOVOU (22). Mladá holka, která má všechno zadarmo, protože se „kámoší“ s bohatými frajery? Možná…nebo také vůbec ne.

Co jste si mysleli, když jste na přelomu roku četli články o tom, jak se růžová Barbie plaví na luxusní záoceánské lodi Karibikem, vystavuje své bujné vnady, popijí koktejlíky a užívá si? Ne, neříkejte to. Asi to nebude nic hezkého. Na druhou stranu, co si budeme povídat? Podobně asi uvažuje každý, kdo vidí, v jaké bavlnce si žije. Jakoby neměla žádné starosti.

Těžko si ji představit u plotny, jak vaří fazolovou polévku s uzeným nebo svíčkovou s domácím knedlíkem. To nejde ani při hodně bujné fantazii. Otázkou ale je, kde bere peníze? Od bohatých borečků, kterých má údajně na každém prstě několik? No, to by spíš byla jedna velká boule, kdyby to hrála na několik stran. Takže tahle varianta není příliš pravděpodobná.

Realita je totiž mnohem méně dobrodružná nebo šokující. Myslivcová totiž pracuje. Ano, světe div se, ona opravdu vykonává činnost, která se dá nazývat prací. Ovšem není to ani na pokladně v Lidlu (který jen tak mimochodem zvýšil mzdu svých pokladních na 23 tisíc měsíčně) ani se z ní nestala vrátná na hotelu. „Mám toho teď opravdu hodně. Měla jsem štěstí. Když jsem se vrátila z Karibiku, dostala jsem zároveň nabídku od několika firem. Takže žádní chlapi. Spíš to vidím, že se provdám za práci. Ale žádnou veselku nečekejte, na tu fakt nemám sílu,“ usmívá se spokojena Barbie. Věřme, že jí úsměv vydrží co nejdéle. Tohle už je totiž extraliga, chyby se tu neodpouštějí.

Foto: archiv Dominik Myslivcové

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama