reklama

Myslivcová slavila narozeniny. S dortem od Fitnessmenu ku zdraví!

reklama

Ke každým narozeninám neodmyslitelně patří dort, ale co když jste v tzv. redukci jídla, jako je oslavenkyně Dominika Myslivcová? Nic není ztraceno ba naopak.

Před časem se krásná blogerka rozhodla změnit svou postavu a stravovací návyky a správně se tak obrátila na odborníky ve Fitnessmenu. Nejde o krabičkovou dietu, přestože pokrmy v krabičkách doručují. Podstata a filozofie spočívá v tom, že i zdravá strava je především o vychutnání si pokrmu. Ve Fitnessmenu neplatí, že pokud chcete dosáhnout svého cíle, musíte se tvrdě omezovat a nutit se do chudých pokrmů bez chuti. Ne! Pojďte si cestu k vaší vysněné postavě užít s každým soustem.

Nejen že pokrmy připravují lahodné a pestré, ale také využíají technologií k té nejšetrnější úpravě surovin. Navíc si pečlivě vybírají dodavatele, ať už přes chovy zvířat a bio farmy až po kvalitní ovoce a zeleninu od místních zemědělců a nešetří ani na dalších surovinách, které si nechávají i na zakázku dovážet.

Divíte se, z čeho je tedy slavnostní dort oslavenkyně a jak je možné, že si ho může vychutnat i v redukci? Byť to na chuti není znát, není v něm ani zrnko cukru! Nepoužili a nepoužívají zde rafinované cukry ani klasickou mouku známou jako „bílá smrt“. Pokud vám nedělá dobře lepek, nemusíte se bát a dál si vychutnávat sousto po soustu. Říkáte si, co ta čokoláda, co se skrývá uvnitř? Ani tu nemusíte dávat stranou, jedná se o speciální vysokoprocentní hořkou čokoládu z Belgie doslazovanou stévií. Zbytek je už odtučněný tvaroh a jogurt spolu s ovocem v bio kvalitě. Díky Fitnessmenu jde totiž mlsat bez hříchů.

Užívejte si naplno každý kousek i krok k vaší vysněné postavě! Domice popřál celý tým Fitnessmenu k narozeninám mnoho úspěchů na další cestě za jejím snem. Protože je pravdou, že to, jak vypadá vaše postava, je ze 75% o jídle. Ať chcete zhubnout, udržet si postavu a přejít k lepším stravovacím návykům a zdravému životnímu stylu či chcete nabrat svalovou hmotu, Fitnessmenu je správnou volbou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama