reklama

Myslivcová všechny pobláznila! Větší prsa chtějí už i kluci

reklama

To je tak, když uděláte DOMINIKU MYSLIVCOVOU (22) tváří nějaké značky. Pak reálně hrozí, že polovině českého národa přeskočí a najednou chce věci, o kterých do té doby třeba ani neslyšel. Stejné to je i teď, pevná a plná ňadra pro každého? Hurá, jdeme do toho!

Můžete si myslet cosi o blonďaté blbce, zlatokopce či holce, co nikdy nevzala za práci. Vaše věc. Nicméně realita je naprosto zřejmá. Dominika Myslivcová je fenomén, ať chcete nebo ne. I proto je tváří několika prestižních značek. Firmy totiž dobře vědí, co dělají, jejich výrobky pak jdou na dračku. Tak jako nyní NadraIN FORTE. Jde o jedinečný přípravek vyvinutý s využitím nejmodernějších technologií a poznatků pro zdraví a krásu ženského poprsí a těla. Je jasné, že velikost prsou se v životě ženy může měnit. Vliv na tvar i velikost má například těhotenství, úbytek na váze apod.

Na druhou stranu má vzhled prsou pro většinu žen vliv na jejich sebevědomí, psychickou pohodu a vlastně i postoj sama k sobě. Ňadra zkrátka ve společnosti utváří nepřirozenou představu o ženské kráse, jsou symbolem ženskosti a mateřství. „Je to pravda. Proto jsem se spojila právě s touto značkou. Myslím si, že pro ženy dělají opravdu hodně,“ usmívala se Myslivcová, která si na svém instagramovém profilu udělala soutěž o dvacet slevových kupónů na prášky NadraIN. Sami se můžete přesvědčit o tom, že to byl velký fičák! Komentářů bylo tolik, že chudák Dominika ani nestíhala odepisovat. Všichni najednou chtějí větší prsa, chlapi nejsou výjimkou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama