reklama

S Myslivcovou v posteli: Jsem jako Jamajčanka!

reklama

Pánové, přemýšleli jste o tom, jaké tělo má Dominika Myslivcová? Tak teď už to víte, protože si sama česká Barbie dala na Instagram pořádně žhavou fotku! Být s touhle blonckou v posteli tak už není jenom sen a dokonce zjistíte, jaká tam je!

Nejrůznějších textů kolují po internetu tisíce. Takže kdyby si Myslivcová napsala, že si nějaký udělala, asi by to nikoho příliš nezaujalo. Ale dát si k tomu sexy fotku jen ve spodním prádle, tak to je jiná káva! Tím spíš, když máte možnost se dozvědět, že Barbie od svých milenců většinou utíká dávno předtím, než se rozední. „Lodičky na nohy a mizim ještě před úsvitem.“ Možná by to řadě chlapů ani příliš nevadilo, hlavně, že by si mohli na futro udělat další, tentokrát opravdu hodně sexy zářez.

Když už jsme však zmínili ten test, tak vězte, že v něm Dominika zjistila, že se po sexu chová jako Jamajčanka. Prý je to právě kvůli oněm únikům od partnerů. No, to teda nevíme. Při pohledu na blondýnku bychom věřili všemu možnému, ale že bude přirovnána zrovna ke kočce odněkud z Karibiku, to je nějaké divné. Schválně si zkuste, co v testu vyjde vám a dejte vědět. Najdete ho zde: https://www.idelyn.cz/urinal-activation/quiz/1.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama