reklama

Nově otevřené bistro v Pařížské nabízí čerstvé mořské plody

reklama

Dobrá zpráva pro všechny milovníky darů moře. V samotném srdci Josefova, přímo u Staronové synagogy nově nabízí bistro Bubbles & Oysters zcela čerstvé ústřice a další mořské plody v dokonalém párování se šampaňským a jinými „bublinkami“.

Stylové bistro Bubbles & Oysters, které interiérem svých prostor připomíná typickou malou přímořskou restauraci a současně svým hostům nabízí příjemné posezení na předzahrádce přímo v Pařížské ulici, rozhodně stojí za návštěvu. Nejen nakupující v nesčetných obchodech slavného pražského luxusního bulváru a turisté obdivující krásy Josefova si zde mohou dát lehký oběd nebo stylovou večeři.

Bubbles & Oysters má ve své nabídce hned sedm druhů ústřic, které si zde můžete vychutnat jak tradičně syrové, s celou řadou domácích omáček, tak zapečené. YERSEKE OYSTER au GRATIN, kde se ústřice pojí s krevetami a listy špenátu, je pravá delikatesa. Bistro spolupracuje hned s několika různými dodavateli, což zaručuje dovážku čerstvého zboží každý den.

Humry, krevety, kraby, kalamáry a další lahůdky z mořských hlubin si hosté mohou prohlédnout vystavené na ledu a nechat si je připravit podle svých představ a individuálních chutí. Nebo zvolit z nápaditého menu. Za vyzkoušení rozhodně stojí například bujabéza (BOUILLABAISSE de MARSEILLE). Tato lahodná polévka z mořských plodů je v Bubbles & Oysters připravovaná z čerstvých ryb a dalších mořských plodů podle tradičního receptu.

Bubbles & Oysters je také skvělým místem pro realizaci soukromých a firemních akcí až pro 20 osob. Pro firemní klienty je bistro připraveno uzpůsobit svou nabídku na míru potřebám a přáním zákazníka. Nabízí dokonalé soukromí, unikátní atmosféru a samozřejmě špičkovou kvalitu všech pokrmů a nápojů, včetně široké nabídky vína. Na přání v bistru připraví nejen skvělé mořské plody, ale i pokrmy z různých typů kuchyně (české i mezinárodní) a to nejen z ryb, ale i z dalších druhů masa.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama