reklama

Nadstandardně kvalitní partnerství prémiové whisky a golfu

reklama

Proslulá whisky značky Glenmorangie je pravidelně partnerem prestižních golfových turnajů po celém světě. V České republice se v letošním roce stane „official spirit“ partnerem turnaje D + D Real Czech Masters, kterého se zúčastní vítězové více než stovky turnajů European Tour. Při této příležitosti bude na trh uvedena nejnovější limitovaná edice Glenmorangie Gift Pack, jejíž součástí je zlatý golfový míček. Nenechte si ujít toto osvědčené propojení výjimečného sladového nápoje a ušlechtilého sportu!

Touha po dokonalosti často znamená to, že se musíte odvážit lišit se. Pokud chcete vyniknout v golfu, často musíte riskovat, zkoušet neznámé, být průkopníkem. Stejné je to i ve světě whisky, proto dokáže Glenmorangie tyto hodnoty ocenit. Tato značka je se světem golfu pevně propojena již po mnoho desetiletí. Sbližuje je společná touha po úspěchu, který je vyvrcholením správné kombinace dvou veličin – přírodního bohatství a lidské vynalézavosti. Výroba prémiové whisky je zcela odkázána na rozmary matky přírody – závisí na tom, jaká bude úroda polí obklopujících palírnu, na srážkách, jež spadnou na skotské vysočině i na minerální vodě pocházející z pramene Tarlogie. Lidská ruka se pak snaží přírodě dopomoci k optimálnímu výsledku. A tak Glenmorangie používá k pálení whisky vůbec nejvyšší kotle ve Skotsku, a hledá to nejkvalitnější dřevo na výrobu sudů, které se používají pouze dvakrát. Před stáčením do láhví je extrémní důraz kladen na finální vyvážení a zušlechtění zlatavého moku. Výsledkem je whisky s přízviskem nadstandardně kvalitní“ (unnecessarily well done).

Výjimečné zážitky

Stejně nadstandardně kvalitní jsou i nejlepší golfová hřiště světa. Vynikají nádhernými přírodními scenériemi, náročností vybraných branek, sofistikovanou kompozicí greenu  a bunkerů i jedinečným „genius locí“. Ale jsou to především zážitky jednotlivých hráčů a vzpomínky, které je činí výjimečnými. Podobně je i Glenmorangie vytvořena tak, aby potěšila milovníky sladového nápoje z celého světa a stala se průvodcem nezapomenutelných okamžiků. Milovníci whisky a fanoušci golfu se slabostí pro single malt v loňském roce společnými silami vybrali 18 nejlepších „nadstandardně kvalitních“ golfových hřišť světa. V letošním roce je čeká nová výzva – volba 18 „nadstandardně kvalitních“ světových jamek. Do hlasování se můžete zařadit i Vy.

Hvězdná účast 

Kromě zajímavých anket vystupuje Glenmorangie pravidelně jako partner nejrůznějších turnajů v čele s The Open Championship. V letošním roce zavítá v této pozici i do České republiky, kde bude vystupovat jako oficiální „spirit partner“ golfového turnaje D + D REAL Czech Masters, jehož startovní listina se plní nejlepšími hráči European Tour. Svou účast potvrdil vítěz Omega Dubai Desert Classic, Stephen Gallacher. Zúčastní se i další přední hráči, jako je Argentinec Emiliano Grillo, Francouzi Victor Dubuisson  a Romain Wattel, Angličan Tommy Fleetwood, Holanďan Joost Luiten, Ital Francesco Molinari či Američan Brooks Koepka. Celkem se jedná o držitele více než stovky trofejí z evropské tour. Turnaj se uskuteční na hřišti Albatross Golf Resort ve Vysokém Újezdě u Prahy v termínu od 21. do 24. srpna 2014. Při příležitosti tohoto partnerství bude na trh uvedena nejnovější limitovaná edice Glenmorangie Gift Pack ve velmi omezeném počtu kusů. Luxusní dárkové balení obsahuje jeden z největších skvostů značky, 18letou whisky Glenmorangie 18 Years Old. Staří nápoje představuje jasnou symboliku – každý rok za jednu jamku na golfovém turnaji,  a osmnáctka je na světě. Prémiová skotská whisky single malt se ukrývá ve stylovém zlatém dárkovém pouzdře, které otevírá lákavý pohled na láhev v kombinaci s netradičním zlatým golfovým míčkem, dvěma rozdílnými golfovými „markovátky“  a dvěma speciálními sklenkami s nápisem „Spirit of the Open 2013“ upomínající na partnerství značky se sérií The Open Championship.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama