reklama

Naplánujte si výlet na Dolní Moravu oděnou do podzimních barev! Čekají vás gastro zážitky i pohádkové pobyty

reklama

Proč čekat s odpočinkem a čerpáním sil jenom na léto? Naplánujte si výlet do přírody a za zážitky ještě dřív, než skončí letní prázdniny! Užijte si Dolní Moravu proměněnou do hřejivých podzimních barev. Prohlédnout si dechberoucí výhledy můžete třeba 16. září na Podzimním výstupu do oblak na Stezce v oblacích. 23. září si můžete zasoutěžit se svým drakem hned v několika disciplínách na Dolnomoravské drakiádě.

Vychutnat si můžete také rovnou tři speciální události z Gastro kalendáře Wellness hotelu Vista. Od 1. do 10. září dojde na Dary z lesů a zvěřiny. Menu zkombinované z čerstvě sklizených hub, sladkých lesních plodů a zvěřiny vás přiměje okamžitě zapomenout na všechny letní radovánky a naladit se na novou sezónu. 13. až 22. října se připravte na Rybí hody. Čerstvé sladkovodní i mořské ryby nachystá šéfkuchař podle receptů starých baštýřů. Svatomartinské menu nejspíš není potřeba připomínat. Při hostině se bude snoubit svatomartinská husa připravená podle tradičních receptur s prvním mladým vínem.

Vychutnat si tyto lahodné zážitky můžete i v rámci speciálních balíčků. Na konec září a v půlce listopadu vyrazte s dětmi na Pohádkové podzimní prázdniny. Vaše děti zabaví pohádkové bytosti a vy se nechte hýčkat na wellness procedurách. Je na čase začít plánovat také zimní dobrodružství. Lyžařské balíčky se skipasem jsou již k dispozici. Vybrat si můžete také Romantický pobyt, Antistresový pobyt, Dámskou nebo pánskou jízdu, Vysněný odpočinek a spoustu dalších.

Podzim je skvělá doba pro uspořádání teambuildingu, kongresu či firemního setkání. Zážitky ve formě magické cesty Stezkou v oblacích, víceboje Dolnomoraviáda, Adrenalin Cupu, jízdy na horských koloběžkách, programu Zpátky na venkov, jízdy psím spřežením, ochutnávky unikátního Jesenického absinthu, hry Pekelná vařečka a mnoho dalších stmelí váš tým a připraví jej na pracovní výzvy. Využít můžete moderně vybavené sály s jedinečným výhledem. Velký i malý tým bezesporu potěší předvánoční dárek v podobně neobvykle strávených dní ve společnosti kolegů.

Kromě aktuálních nabídek najdete na Dolní Moravě také své oblíbené aktivity. Až do konce října si užijete Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, Pískový svět, Lanový park a půjčíte si oblíbené koloběžky. Na Bobovou dráhu, Lanovou dráhu a Stezku v oblacích můžete vyrazit i v listopadu. Podrobnější informace o Stezce v oblacích, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama