reklama

Centrum Chodov hostí inspirativní přednášku Alana Babického

reklama

V rámci inspirativních setkání Unexpected Talks v Centru Chodov vystoupí další zajímavý host. Jako již obvykle poslední úterý v měsíci – tentokrát 29. srpna – bude v prostorách letního Beach Baru posluchačům od 18:00 hodin přednášet bývalý golfista Alan Babický.

Po studiích na Vysoké škole ekonomické v Praze a Institute of Technology v Anglii pracoval přes deset let na obchodních pozicích v mezinárodních firmách. Do povědomí veřejnosti se dostal jako golfista a popularizátor tohoto sportu. O golfu také přeložil několik odborných knih a v roce 2005 založil organizaci, jež se věnuje jeho propagaci a výuce. Do České republiky přivedl několik světových hráčů a trenérů, sám se nyní trénování věnuje.

Alan Babický se také v loňském roce podílel na uvedení hračkářství Imaginarium na český trh, když otevřel jeho první pobočku právě v Centru Chodov. Značka kreativního hračkářství je oblíbená po celém světě, a to zejména díky originálnímu sortimentu, jenž je zaměřen na rozvoj kreativity, fantazie a tvořivosti dětí.

Bývalý partner televizní hvězdy Lucie Borhyové, který se mimo jiné podílel na charitativním projektu „Jsem kým jsem“, se řídí životním mottem: „Pocit vítězství ničím nenahradíš“ a s posluchači se podělí o své životní postřehy a zkušenosti. V průběhu inspirativního večera navíc nebude chybět prostor pro dotazy z řad publika. Na přednášku je možné se registrovat zde.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama