reklama

Národní divadlo spustilo unikátní filantropický projekt: Darujte křeslo do Opery

reklama

Státní opera, největší kamenná divadelní scéna v České republice a jedna z nejkrásnějších divadelních budov v Evropě, se 5. ledna po 3 letech rekonstrukce velkolepým večerem vrátí do plného provozu. Přesně 132 let od jejího prvního otevření se začne psát nová kapitola historie Státní opery a vaše jméno v ní může mít své výrazné místo.

Využijte jedinečnou příležitost a adoptujte jedno z křesel v hledišti! Patronát křesel je možný v několika kategoriích od 15 000 Kč do 100 000 Kč. Výše příspěvku odpovídá umístění křesla v hledišti a benefitům, které získáte jako poděkování od Národního divadla. Nejvýznamnějším benefitem bude plaketa se jménem dárce přímo na sedadle.

Spojit své jméno se jménem Národního divadla a filantropicky podpořit rekonstrukci Státní opery adopcí jednoho z křesel v hledišti mohou firmy stejně jako fyzické osoby. Vaším darem přispějete k rozvoji české kultury, občanské společnosti a především podpoříte tradici mecenášství, která stála u samotného zrodu Národního divadla i Státní opery, jejichž stavba byla financována prostřednictvím veřejné sbírky. Historická budova Státní opery byla postavena na konci 19. století jako nové německé divadlo. Komplexnější opravou prošla naposledy v 70. letech minulého století. V rámci aktuální generální rekonstrukce dostane Opera nové jevištní technologie včetně unikátní točny, ve druhém podzemním podlaží vzniká moderní zkušebna s vynikající akustikou, renovovány byly zkušebny, baletní, orchestrální i sborový sál, zázemí umělců… A v hledišti budou instalována nová křesla, z nichž některé může být vaše!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama