reklama

Nástupkyně Lucie Bílé je odhodlána zbořit české hitparády

reklama

Objevit vycházející hvězdu je terno pro každého manažera či producenta. Není proto divu, že objevitelé slavných jmen se k tomu hlásí i po letech, i když se spolupráce mezi umělcem a manažerem stane minulostí a provize tečou do kapsy jiným. Od té doby, co Lešek Wronka dostal na vrchol Ewu Farnou, uběhla již pěkná řádka let a zatím se nikomu nepovedlo její úspěch zopakovat.

Stejný raketový start předpovídají mladé zpěvačce, jíž v těchto dnech vychází nový videoklip. Řeč je o Adéle Demlové (15), kterou objevil manažer jedné z našich největších hvězd Lucie Bílé. Důkazem, že v ní opravu věří, je i že ji v loňském roce obsadil jako předkapelu na turné Bílé. A předpovídá jí velkou budoucnost. Adéla není žádné protekční dítko, která dostala v životě něco zadarmo, její sen je stát se zpěvačkou a tvrdě na tom dře již od malička. Regionální pěvecké soutěže jí přinesly několik vítězství, dalším krokem k uskutečnění pak byly pěvecké kurzy v Karlínském divadle a dnes konečně videoklip, kde dala naplno poznat, jaké zlato v hrdle skrývá.

Klip Adéla natočila ve své rodné Kopřivnici, a protože role ztvárnili hlavně její kamarádi, natáčení si užila na maximum. „Natáčení videoklipu bylo úžasné, moc mě to bavilo. Bylo to sice náročné,  protože nás  bylo hodně a natáčení probíhalo na více lokacích. Točilo se dva dny v těch největších vedrech, ale díky profesionálnímu týmu vše šlapalo, jak má. Celé to probíhalo v místech, kde jsem vyrůstala, takže to bylo úžasné, vzpomínky, zábava,… zkrátka jsme si ty dva dny užili na maximum a z výsledku mám obrovskou radost,“ usmívá se spokojeně Adéla.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama