reklama

Říjnové tipy z Divadla Bolka Polívky

reklama

Divadlo Bolka Polívky v Brně zve na říjen plný intenzivních kulturních zážitků. Po 22 letech se do jeho prostor vrací známá brněnská malířka Miroslava Oberreiterová. Výstava Tichá krajina, která představí její pozoruhodnou tvorbu, ozdobí foyer divadla od 2. října. Premiéru a zároveň derniéru svého představení Na ostro! v úterý 17. října na jevišti Divadla Bolka Polívky odehraje slovenský komik a klaun Pavol Seriš. Mix autorských skečů, gagů, pokusů, pohybů i improvizací v originálním večeru slibuje výtečnou zábavu.

Bratislavské Divadlo Astorka Korzo´90, které se od letošní sezony zařadí mezi pravidelné hosty Divadla Bolka Polívky, do Brna přiveze svou verzi nejznámější a nejhranější Shakespearovy komedie – Sen svätojánskej noci. V hlavních rolích excelují Anna Šišková, Miroslav Noga, Marta Sládečková, Marián Labuda ml. a další skvělí herci, takže je jisté, že ve středu 18. října budou v Divadle Bolka Polívky k vidění výborné herecké výkony, vtipné scény a humorné situace v osobitém pojetí Shakespearovy klasiky.

A zatímco Divadlo Astorka Korzo´90 je mezi hosty v Divadle Bolka Polívky nováčkem, Divadlo Na zábradlí patří k oblíbeným stálicím. Legendární pražská scéna se tentokrát představí hned dvěma inscenacemi ze svého repertoáru: autorským hudebně-divadelním představením Miloše Orsoně Štědroně Krásné psací stroje v pátek 20. října a fantaskním Andersenem v sobotu 21. října.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama