reklama

Návrhářka Petra Pilařová oblékne finalistky České Miss 2017 na finálový večer

reklama

O tom, kdo se stane nejkrásnější dívkou České republiky 2017, bude rozhodnuto v rámci finálového galavečera Česká Miss 2017 v Brně 23.září. Na volbě vítězky se bude podílet jak veřejnost prostřednictvím hlasování, tak početná porota. V ní usedne i módní návrhářka Petra Pilařová, která pro finalistky připravuje autorskou kolekci večerních šatů.

Petra Pilařová je ze spolupráce velmi potěšena: „Vzhledem k tomu, že v minulosti jsem s Českou Miss spolupracovala, je mi velkým potěšením, že na spolupráci mohu opět navázat. Pro finalistky České Miss 2017 připravuji exkluzivní kolekci společenských šatů na finálový večer a těším se, že také zasednu v odborné porotě. Tento milý úkol je pro mě další výzvou a těším se na strávené chvilky s celým týmem České Miss 2017,“ uvedla módní návrhářka, která s vítězkami Miss dlouhodobě spolupracuje a nedávno nafotila nové kolekce s Miss ČR 2004 Janou Doleželovou nebo Českou Miss 2008 Eliškou Bučkovou. 

Mám velkou radost, že právě Petra Pilařová připravuje kolekci na finálový galavečer. Její tvorba je snoubením elegance a ženskosti a návrhy modelů, které připravuje pro finalistky, vypadají nádherně,“ uvádí k volbě návrháře večerních šatů Eva ČerešňákováPo devíti letech se volba Miss vrací do moravské metropole – naposledy tam byla korunována Miss České republiky 2008, Zuzana Jandová. Finálový galavečer Česká Miss 2017 proběhne pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje, Bohumila Šimka, pod záštitou primátora statutárního města Brna, Ing. Petra Vokřála, a za podpory města Brna.

„Ženy hrají ve světě mnoho důležitých rolí. Jsou to milující přítelkyně, zodpovědné matky i chápavé babičky, ale také policistky, dobyvatelky vesmíru i sportovní moderátorky. Soutěž Česká Miss 2017 představí krásné, talentované dívky, které mohou v budoucnu změnit svět. Proto mě velmi těší, že se tato akce odehraje právě u nás v Brně,“ prohlásil Ing. Petr Vokřál, primátor statutárního města Brna. Město Brno bude hostit nejen samotný finálový večer, ale i finálovou dvanáctku v týdnu před finále. Finalistky se před finále nezastaví a kromě pracovních povinností, focení, natáčení i několika módních přehlídek budou mít příležitost podívat se i na významné brněnské památky, aby druhé největší město České republiky lépe poznaly.

O hlavní tituly se bude bojovat až v září, ale boj o titul Česká Miss Online 2017 byl již vyhlášen. Osm týdnů mohou fanoušci na sociálních sítích hlasovat pro svoji favoritku a na oficiálním facebookovém a instagramovém profilu České Miss ji průběžně podporovat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama