reklama

Program na Letní scéně Divadla Bolka Polívky vstupuje do druhé poloviny

reklama

Spokojení diváci, ale i účinkující. Tak lze v kostce shrnout dosavadní průběh letošní Letní scény Divadla Bolka Polívky, která se přehoupla do své druhé poloviny. Poprvé se letos koná na Biskupském dvoře Moravského zemského muzea.

„Na rozdíl od jiných produkcí, na které jsou zde diváci již zvyklí, je jeviště vybudováno proti katedrále, což nám umožňuje zajistit potřebné technické zázemí i pro hostující divadla a zároveň velmi dobrou viditelnost pro diváky, kteří jsou usazeni zády k Petrovu,“ sdělil ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

Druhou polovinu programu Letní scény Divadla Bolka Polívky odstartuje v pondělí 7. srpna Šašek a syn, kde excelují Boleslav a Vladimír Polívkovi. Principála divadla Bolka Polívku budou moci diváci vidět i v představeních DNA (9. srpna), kde hraje s dcerou Annou, v Podivném odpoledni Dr. Zvonka Burkeho (10. srpna) nebo v inscenaci Mínus dva (11. srpna), která vznikla ve spolupráci s Divadlem Štúdio L+S. Vypráví emotivní příběh dvou pacientů, kteří se rozhodnou strávit zbývající čas svého života jinak než poleháváním v nemocnici a vyrazí do světa za životem, který nepoznali. V hlavních rolích se představí Bolek Polívka a Milan Lasica.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama