reklama

Návrhářská hvězda Philipp Plein v Česku

reklama

Návrhář, který v posledních letech zažil raketový start a dnes jeho modely nosí celebrity po celém světě, navštívil Prahu. Řeč je o Philippu Pleinovi, který přiletěl k příležitosti slavnostního openingu jeho butiku v Pařížské ulici. Philippovo soukromé letadlo přistálo na Pražské Ruzyni v pátek krátce po poledni a před jednou hodinou již vystupoval z luxusního vozu Rolls Royce od Advantage Cars přímo před butikem.

Přivítali jej nejen majitelé butiku a media, ale i české celebrity. Chybět nemohl ani náš nejznámější moderátor Leoš Mareš, který si obligátně vše zaznamenal na svůj Instagram. Přítomní obdivovali nejen luxusní modely, ale i pohodový a přátelský přístup známého návrháře, který se s každým rád ochotně vyfotil a rozdával úsměvy na všechny strany. Herečky Denisu Nesvačilovou, Barboru Mottlovou a Darinu Ničovou zaujaly nejvíce kožené bundy s originálním zdobením. „Já jsem taková straka, takže blýskavý motivy a kamínky mám moc ráda. Navíc je pan návrhář velký fešák a gentleman, vůbec se nedivím, že se mu ve světě tak daří. U nás v Pařížský jeho značka určitě sklidí velký úspěch“, usmívala se Mottlová, když jí sám Plein pomohl zkusit jeden z jeho modelů.

Akci si nenechaly ujít ani další známé tváře – čerstvá Česká Miss Earth Iva Uchytilová s  finalistkou Markétou Matoušovou, modelka a ředitelka Miss Face Taťána Makarenko nebo herečka Zdenka Procházková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama