reklama

Nebojte se ukázat lokty a kolena!

reklama

Trpíte lupénkou nebo ekzémem, takže vás začínají zneklidňovat stoupající teploty? Přechod k letnímu šatníku vám na rozdíl od ostatních žen působí stres, protože znamená odhalené lokty a kolena? Lázeňský pobyt pro léčbu psoriázy a atopického ekzému vám s těmito problémy pomůže.

Lupénka a ekzémy jsou úmorné a jejich neestetických projevů se těžko zbavujeme. První z nich má navíc jakýsi záhadný „radar“ na to, kdy nás potrápit nejvíc: v zimě bývává často v klidu, zatímco na jaře, kdy začínáme nosit krátké rukávy, zaútočí novým výsevem, nejednou právě na odhalených plochách jako jsou lokty a kolena. „Pohledy ostatních jsou pro pacienty s lupénkou nebo ekzémem velmi zatěžující a nepříjemné,“ říká MUDr. Miroslava Holubářová z Lázní Teplic nad Bečvou. Psychická stránka přitom hraje v aktuálních projevech nemoci zásadní roli.

Pobyt, zaměřený na léčbu těchto kožních diagnóz, efektivně léčí projevy onemocnění a v kombinaci s lázeňským režimem příznivě ovlivňuje psychiku, čím zvyšuje účinnost léčby. „Léčba je postavena na přírodním léčivém zdroji, unikátní uhličité vodě, která významně prospívá pokožce s lupénkou a podporuje tak omezování nepříjemných projevů psoriázy i ekzému,“ říká MUDr. Miroslava Holubářová a doplňuje: „Uhličitou vodu využíváme při třech vysoce účinných léčebných postupech – ovesné kúře, kúře z Mrtvého moře a BIO regenerační proceduře.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama