reklama

Nechte se hýčkat: bylinné koupele HERBASPA

reklama

Harmonie, povzbuzení, osvěžení, relaxace – to vše přináší nové bylinné koupele HERBASPA. Pět druhů nových koupelí obsahuje extrakty z léčivých bylin, díky kterým se i ta nejmenší koupelna promění v příjemné domácí lázně. Pečujte o své tělo i mysl a vyzkoušejte blahodárnou sílu levandule, máty, lemongrassu a kosodřeviny. Bylinné koupele HERBASPA jsou účinným bojovníkem nejen při předvánočním stresu.

Odborníci společnosti HERBADENT v laboratořích upravili osvědčené lázeňské receptury, které po dlouhá desetiletí spolehlivě fungovaly v českých lázních jako registrovaný lék při svalových a pohybových onemocněních. Dnes si je můžete užívat také v klidu vlastního domova, ve vaně i perličkové koupeli, jako koupele HERBASPA. Koupele v pěnivých i nepěnivých variantách uleví po fyzické či psychické zátěži, dostaví se osvobozující pocit uvolnění a svěžesti, sníží se bolest kloubů a svalové napětí. Bylinné koupele HERBASPA harmonizují organismus a pečují a hydratují pokožku celého těla. Všechny HERBASPA koupele obsahují až 85% bylinného extraktu ze 6 léčivých rostlin a aromaterapeutické silice. Léčivé byliny, které dodávají koupelím pozitivní účinky, jsou získávány jen od prověřených a tradičních dodavatelů.

Budete je milovat

Šestici bylin: kopřivu, heřmánek, mátu, levanduli, vrbovou kůru a chmel, nejprve bedlivě prověří laboratorní testy, které zjistí, zda jsou byliny správně vysušené. Následně se naloží do maceračních nádob. Po několika týdnech pečlivé studené macerace ve vodně-lihovém roztoku vzniká velmi silný bylinný extrakt koupelí. Každá ze zmiňovaných bylin, které jsou základní složkou všech koupelí, má v lázni své nepostradatelné postavení:

  • Kopřiva má detoxikační, posilující a antirevmatické účinky.
  • Levandule, oblíbená již od antiky, zlepšuje prokrvení, oživuje organismus a bojuje proti migrénám.
  • Extrakt z chmele zklidňuje a uvolňuje.
  • Máta ochlazuje a umí ztlumit bolest svalů a kloubů.
  • Vrbová kůra je protizánětlivá a výborně tlumí bolest.
  • Podobně funguje také heřmánek, který má také antiseptické a desinfekční účinky.

Pro dokonalou relaxaci a péči o pokožku je do koupelí HERBASPA přidávána i sůl z Mrtvého moře. Jeden sáček koupele HERBASPA obsahuje doporučené množství bylinného extraktu pro komfortní lázeň. Voňavou bylinnou koupel si připravíte při teplotě okolo 38° – 40° a doporučuje se v ní setrvat po dobu 20 minut. Bylinné koupele HERBASPA si můžete vychutnat v pěti různých variacích: levandule, kosodřevina pěnivá a nepěnivá, lemongrass a máta. Toužíte-li po harmonii a relaxaci, zvolte levandulovou nebo kosodřevinovou koupel. Levandule odbourává bolesti hlavy, nespavost a zklidňuje organismus. Chcete-li naopak osvěžit a povzbudit, prospěje vám máta a lemongrass. Máta pročišťuje tělo, osvěžuje a uvolňuje svalstvo i mysl. Stejně funguje i koupel lemongrass, která navíc napomáhá koncentraci. Pěnivá kosodřevinová koupel pak organismus zahřeje nejen v chladných měsících. Kosodřevina obecně uvolňuje horní cesty dýchací a je vítanou koupelí i při revmatismu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama