reklama

Nechte se rozmazlovat, tohle bude stát za to

reklama

Také máte pocit, že život běží čím dál rychleji? Shon se stává naším věrným průvodcem každodenností a najít si chvilku pro sebe není jednoduché. O to více si pak tyto momenty chceme užít. Luxusní koupel musí být zážitkem pro všechny smysly – a přesně takové jsou kolekce belgické rodinné firmy.

Kromě originálního designu, trendy barevných kombinací a nápaditého portfolia nabízí tato značka ještě něco navíc – dbá na ekologickou udržitelnost, většina výrobků se vyrábí ručně přímo v Belgii a místní dodavatelé zajišťují také balení produktů. Část jejího portfolia nyní představujeme poprvé na českém trhu!

Romantická koupel v růžích
Kdo by se nechtěl položit do horké vany plné okvětních lístků růže? S našimi mýdlovými růžemi se můžete na chvíli cítit jako Mena Survari ve filmu Americká krása. Křehké lístky růží se budou na hladině postupně rozpouštět a vytvoří bohatou voňavou pěnu.

Pro momenty dokonalé harmonie
Ty chvíle, kdy můžete konečně hodit starosti za hlavu a nechat své smysly hýčkat. Vana už se plní vodou. A zbývá jen vykouzlit pěnu, do které se s chutí ponoříte. Ručně vyráběné mýdlové bomby do koupele s růží a nebeskou vůní esenciálních olejů jsou tou nejlepší volbou.

Navrženo pro pány
Do vedení rodinné firmy Isabelle LAURIER nastoupili před několika lety dva synové zakladatelky – nezapomnělo se tedy ani na dárkové sady pro muže. Trendy doplňky do koupele si s těmi navrženými pro jejich něžné polovičky nespletete.

Plyšový pomocník pro chladné večery
Chladné večery nejsou jen výsadou zimy, v našich podmínkách na ně můžeme narazit i v létě, zvlášť pokud opustíme nížiny a vydáme se relaxovat do hor. Zahřívací láhve oblečené do plyšového potahu vám dají na zimu zapomenout a využijete je i při bolesti zad či kloubů.

Dobrou noc a sladké sny
Nenechejte svůj spánek nic rušit a načerpejte síly do nového dne! Plyšová maska na oči je příjemná na kůži a brání světlu, aby vnikalo do očí a rušilo vás tak od vašich snů.

Pro relaxaci a rozzáření vaší pokožky
Peelingové krémy s cukrem nebo solí odstraňují odumřelé buňky, regenerují pokožku a omlazují ji. Pravidelná péče vám vrátí mladistvý elán a připraví vaše tělo na letní sezónu.

Voňavý dárek pro vás i vaše nejbližší
Koupelnové a plyšové doplňky Isabelle LAURIER jsou krásným dárkem, kterým můžete potěšit sebe i své blízké. Hodí se ke všem příležitostem – ke Dni matek, k svatbě, narozeninám či svátku nebo k Vánocům. Rozmazlovat by se totiž měl člověk celý rok, a své blízké obzvláště.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama