reklama

Nelly Řehořová skončila na dně! Koho sebou stáhla pod hladinu?

reklama

Mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová, která na sebe upozornila už ve filmech Strašidla, Špunti na vodě či v muzikálu Muž se železnou maskou, rozhodně nespí na vavřínech a dál usilovně pokračuje ve své práci.

„Ráda bych vydala na podzim první album, o které si lidi hodně píšou. Podepisuji smlouvu se Supraphonem a spolupracuji s novými hudebníky Lukášem Chromkem, Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem, kteří mají za sebou velmi úspěšné počiny. A také k jedné písni chystám klip,“ řekla před pár týdny natěšená Nelly.

A sen se začíná plnit. Nelly skutečně vydá podzim svoje debutové EP, na kterém budou tři písničky. A právě k jedné z nich natáčela zpěvačka videoklip s názvem NELLY “Nad Hladinou”, kde se objevil i moderátor Jakub Kotek a tanečnice JAD Dance Company.

Režisér Ondřej Urbanec hlavní protagonisty vůbec nešetřil. Celý den natáčeli ve Studiu Pokrok, a přestože se klip jmenuje Nad Hladinou, ve finálních scénách v Aquapalace Praha poslal režisér Koťáka a Nelly dost hluboko pod hladinu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama