Simona Stašová tvrdí, že láska se dá koupit

Autor: dne 12 června 2018

Přišla na tiskovou konferenci k zahájení prázdninové sezóny Letní scény Divadla Ungelt na zahrádku restaurace U zlaté hrušky se svou nejvěrnější kamarádkou Pepinou. Už je to více než rok, co si herečka Simona Stašová pořídila tuhle psí společnici a viditelně si obě dámy našly v sobě zalíbení.

„Víte, říká se, že láska se nedá koupit. Není to tak. Já tvrdím a mám to ověřeno na vlastní kůži, že dá.
V útulku získáte za pár drobných plnou náruč lásky. Já jsem si Pepinu přivezla loni v dubnu z útulku
v Mělníku. Bylo to malé trošku ustrašené asi tříměsíční štěně, no a dnes je to psí slečna a nemůžu si bez ní život představit,“ svěřila se Simona.

Jak dále herečka prozradila Pepina se od ní skoro nehne a tráví se svou člověčí společnicí a přítelkyní většinu času. A to nejen toho volného, ale velice často i pracovního.

„Chodí se mnou i na představení, dokonce za tu dobu, co jsme spolu už u řady představení, v nichž hraju, ví, kdy bude přestávka a nedočkavě se těší, až přijdu z jeviště. Čeká a vyhlíží mě. Ovšem zažila a užila jsem si i několik výjimek. Párkrát se mi stalo, že za mnou dokonce přišla na jeviště. Obecenstvo se začalo smát a já si myslela, že mám třeba problém s kostýmem a hned se prohlédla. Všechno bylo v pořádku, jen o jednu „postavu“ bylo nějak na jevišti víc. Prostě Pepina už se nemohla dočkat a našla si mě,“ s úsměvem prozradila herečka, která se na Letní scéně představí, spolu se svými hereckými kolegy, ve dvacítce inscenací. A samozřejmě jí bude po boku i její Pepina, která se už teď těší, že svoji paničku na Letní scénu Divadla Ungelt doprovodí.

Foto: Herminapress

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď