reklama

Neuvěřitelné, Myslivcová sportovala! Teď už je možné všechno!

reklama

Bude Andrej Babiš prezidentem republiky? Přistanou lidé do deseti let na Marsu nebo se kuličky stanou olympijským sportem? Po dalším dílu akce Barvám neutečeš už je snad možné úplně všechno. Běžecké boty totiž obula i DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) a…sportovala!

Umíte si růžovou blondýnu představit jinak než u kadeřníka, na masáži nebo jak se snaží ulovit nějaké bohatého frajera? Tak si rozšiřte obzory, tahle bloncka se nebojí ani situací, u kterých se může zapotit. A sex to opravdu není! „Sportuju úplně normálně. Chodím pravidelně do fitka, občas si zaběhám. Musím si udržovat figuru, tahle sexy kočika není zadarmo,“ smála se česká Barbie, když mířila na start pražského závodu. Pravdou je, že kdo nechce, příliš se nenadře. Tahle akcička totiž není o vítězství, ale o pomoci. Padesát korun z každého startovného totiž putuje na konto Linky bezpečí.

Na druhou stranu, když člověk nechce vypadat jako úplný looser, musí se alespoň trošku snažit. Myslivcová si dokonce „pořídila“ osobní trenérku v podobě své manažerky Alexandry Uherkové a do týmového závodu vyrazila společně s ostravským týmem ve složení Lucie Friedrichová, Karolína Voráčková a Tomáš Friedrich. A jak už to tak bývá, „růžovka“ má téměř všude fanoušky.

Nejenže tedy po závodě jako tvář jednoho z oficiálních partnerů akce, společnosti Manner, předávala na pódiu ceny výhercům tomboly, ale uspořádala si také autogramiádu. „Když mě viděli běžet, asi si mysleli, že koukají na budoucí olympijskou vítězku. Takže je jasné, že všichni chtěli podpis,“ smála se Dominika. A pak už vážněji dodala: „Mám skvělé fanoušky. Jsou i tam, kde bych je ani nečekala. Takže jsem moc ráda, že jim mohu věnovat nějaký čas.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama