reklama

Zvládli byste jíst chlebíčky na čas? Tenhle boreček to zkusil, podívejte na video!

reklama

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o šílené sázce, kterou uzavřela DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) s číšníkem Martinem z Park Hotelu Hodkovičky. Pojídání chlebíčku na čas? To je dost ujeté! A jelikož jsme vám slíbili i video reportáž, tak tady je. 
Česká Barbie vyhrála láhev Don Perignonu, protože sázku o to, zda se Martinovi podaří sníst za dvacet minut padesát chlebíčků, nakonec vyhrála. To můžeme klidně říct už na začátku. Aby blondýna na vše osobně dohlédla a zamezila případným nekalostem, do bistra Piknik vyrazila sama na všechno dohlédnout. „Důvěřuj, ale prověřuj. Nicméně co jsem viděla ty chlebíčky, je to pořádná nálož,“ pokyvovala hlavou Dominika. Bylo jasné, že když se Martin dostane alespoň do poloviny, je fakt borec. Nakonec skončil u dvaadvacátého kousku. V každém případě si však zaslouží velké uznání. Když jsme to tak sledovali, dali bychom jich maximálně pět.
Pokud teď zrovna večeříte, svačíte nebo cokoli konzumujete, na video pod článkem se raději nedívejte. Fakt, myslíme to vážně. Nemuselo by vám být zrovna dobře. Martin se totiž snaží, seč mu síly stačí. Ale jsou chvíle, kdy mu chlebíčky doslova lezou ušima. Takže v klidu polkněte, odložte jídlo a až pak si reportáž pusťte. Co říkáte, dáte si ještě někdy chlebíček?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama