reklama

Přijďte si užít parádní zápasy! Tohle bude stát za to!

reklama

Night of warriors je opět tady! V Home Credit Aréně v Liberci se už 27. května v celé své kráse předvedou borci, které byste určitě jen neradi provokovali bez běžeckých bot na nohou a aniž by vás oddělovala alespoň třímetrová zeď.  V sobotu od 19. hodin postaví jeden proti druhému jako novodobí gladiátoři.

Série galavečerů profesionálního boxu, K1 a MMA pokračuje na severu Čech. Jestli máte rádi adrenalin a parádní zápasy, tak tady prostě nemůžete chybět. Špičkoví čeští i zahraniční borci, jejichž jména vzbuzují respekt. Naši bojovníci se ale určitě nebojí. Naopak! I když třeba Petr Vondráček vyzve opravdu těžkého soupeře, nohy se mu nerozklepou ani omylem. Tenhle fighter je totiž známý tím, že se na nohy postaví i po ráně, která by většinu z nás poslala do věčných lovišť. A jen tak mimochodem, v minulém zápase soupeře složil za patnáct vteřin KO.

Domácí David Vinš, jedna z největších nadějí super těžké váhy K1 nejen u nás, ale i na mezinárodní scéně, bude další ozdobou večera. Přesto, že ani jeho souboj nebude žádnou procházkou růžovou zahradou, Vinšův potenciál je obrovský.  Až budou zemědělci na podzim sklízet svá pole, mohli by klidně pozvat Piotra Nakonečného. Ne nadarmo o něm někteří mluví jako o kombajnu nebo mlýnku na maso. Váží sice jen sedmdesát kilo, ale to mu vůbec nebrání v tom, aby své soupeře mlel ve velkém stylu. Své si určitě řeknou i další borci jako Michal Krčmář nebo hvězdička české MMA Tomáš Penc.

Ze sedadel diváky jistě zvedne i duel Malach vs. Poborský. Oba do sebe už pár dní šijí a být někde poblíž scénáristé z Hollywoodu, mohou se nechat inspirovat do dalšího dílu nesmrtelného Rockyho. Ani jeden nechce vyhrát na body, možné pro ně je jediné – zadupat soupeře do země KO. Ani další zápasy samozřejmě nebudou žádnou selankou. Takže se určitě přijďte podívat, bude to zase velké!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama