reklama

NG Myslbek podpoří děti z dětských domovů. Dejte i vy dětem šanci!

reklama

V Nákupní Galerii Myslbek se bude konat další charitativní akce, tentokrát ve spolupráci s neziskovou organizací DEJME DĚTEM ŠANCI o. p. s., která pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti.

Dne 30. 5. od 8:30 do 19:00 se bude v hlavních prostorách NG Myslbek nacházet prodejní stánek, kde je možno zakoupit jedinečné Prázdninové kalendáře, díky kterým si mohou děti zpříjemnit odpočítávání posledních dnů zbývajících do prázdnin. Kalendáře s 31 okénky jsou plné pravé belgické čokolády a výtěžek z jejich prodeje bude určen dětem, které opouští azyl dětských domovů a zapojují se do samostatného života.

Návštěvníci akce se také mohou zúčastnit workshopu, na kterém si vyzkouší zdobení oblíbených dortíků od společnosti Punkrockcupcakes, k zakousnutí budou linecká kolečka, osvěžující zmrzlina a pro dospělé i výtečná káva. Součástí akce bude autogramiáda herečky Lucie Benešové, která je zároveň patronkou organizace DEJME ŠANCI DĚTEM, a moderátorky Adély Gondíkové.

„Děti z dětských domovů čeká po osmnáctém roce života nelehký úkol a to postavit se na vlastní nohy,“ komentuje Helena Ševčíková, marketingová ředitelka Nákupní Galerie Myslbek. „Rádi bychom jim touto cestou přispěli a zároveň chceme i potěšit školáky, kteří se již nemohou dočkat prázdnin.“

Foto: Pixabay.com

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama